تاریخ انتشار: ۱۴:۴۵ - ۱۷ تير ۱۴۰۰
باشگاه استقلال در واکنش به ترک ایران توسط میلیچ اطلاعیه تندی را صادر کرد.

هرویه میلیچ

رویداد۲۴ هرویه میلیچ ستاره کروات استقلال صبح امروز با انتشار دو استوری در اینستاگرامش خبر از ترک ایران داد. این بازیکن که مدت ها است مطالباتش را دریافت نکرده دیگر حاضر نیست برای استقلال بازی کند و به همین خاطر به کرواسی برگشته است.

در واکنش به این اتفاق باشگاه استقلال اطلاعیه ای را صادر کرده است. در این این اطلاعیه آمده است: 

  ۱/ هرویه میلیچ مدافع هافبک کروات تیم استقلال رقمی از باشگاه استقلال طلب دارد و در عین حال ارقام غیر متعارف و غیر قابل قبولی را به عنوان خسارت دیرکرد مطالبه کرده است.

  ۲/ در هفته‌های اخیر تلاش زیاد شد تا با مدیر برنامه‌های میلیچ توافق صورت بگیرد ولی تقاضای غیر متعارف برای سود دیرکرد دریافت اصل پول از سوی این بازیکن، مانع از پیشرفت در مذاکرات شد و عملا یک بن‌بست در اینجا شکل گرفت.


  بیشتر بخوانید: جدایی قطعی دو بازیکن استقلال در پایان فصل


  نکته قابل توجه بعدی این است که وکیل میلیچ و رادوشوویچ یک نفر هستند و سناریویی که برای دروازه‌بان پرسپولیس و تمدید قرارداد ۳ ساله‌اش در جریان بود، در استقلال هم در حال اجرا بود.

  ۳/ با درخواست میلیچ، باشگاه استقلال دو روز پیش مجوز اقامت و ویزای کار او را تا اواسط شهریور تمدید کرد و اینکه او به یکباره ایران را ترک کرده هم مسبوق به سابقه است و هم در نوع خود جالب توجه است.

  ٤/ باشگاه استقلال در تمدید یا عقد قراردادها تنها منافع بلند مدت باشگاه را در نظر می‌گیرد و زیر بار خواسته‌های غیر قانونی و غیرمتعارف و باج خواهی نخواهد رفت.

  خبر های مرتبط
  نظرات شما
  نام:
  ایمیل:
  * نظر: