تاریخ انتشار: ۱۴:۲۵ - ۲۸ تير ۱۴۰۰
سامانه های پرداخت بین بانکی نظیر ساتنا و پایا به جز روز جمعه مورخ ۱ مرداد ۱۴۰۰، فعال بوده و مشتریان می‌توانند با استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک اقدام به انجام تراکنش های غیر حضوری کنند.

بانک‌ها هم تعطیل شدند

 رویداد۲۴ بانک مرکزی اعلام کرد: از ۲۹ تیر تا سوم مرداد کلیه شعب بانک‌های دولتی و خصوصی در استان‌های تهران و البرز تعطیل است.

طبق اعلام بانک مرکزی، بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، کلیه شعب بانک‌های دولتی و خصوصی در استان‌های تهران و البرز از روز سه شنبه (۲۹ تیر ۱۴۰۰) تا پایان روز یکشنبه (سوم مرداد ۱۴۰۰) تعطیل است.


بیشتر بخوانید: اعلام گروه‌های شغلی که باید تعطیل شوند/ باقی مجاز به فعالیت هستند
بر این اساس، باتوجه به فعالیت سایر شعب بانک‌ها در استان‌های دیگر و در راستای تسهیل مبادلات مالی مشتریان، سامانه‌های پرداخت بین بانکی نظیر ساتنا و پایا به جز روز جمعه مورخ ۱ مرداد ۱۴۰۰، فعال بوده و مشتریان می‌توانند با استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک اقدام به انجام تراکنش‌های غیر حضوری کنند.

گفتنی است؛ صبح امروز علی ربیعی- سخنگوی دولت - اعلام کرد که با پیشنهاد قرارگاه عملیاتی و کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی کرونا و موافقت رییس جمهور، تمامی ادارات استان‌های تهران و البرز از سه شنبه این هفته (فردا) تا یکشنبه هفته آینده تعطیل است.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: