تجمع ایذه‌ای‌ها با بشکه‌های خالی آب/ توضیح فرمانداری درباره اعتراضات دیشب مردم به بی‌آبی | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۱:۱۰ - ۳۰ تير ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۲ نظر
سرپرست فرمانداری ایذه خوزستان با اشاره به اعتراض شهروندان این شهرستان نسبت به مشکلات بی‌آبی و خشکسالی گفت: این مطالبه در حال پیگیری است و انتظار می‌رود شهروندان از تجمع‌هایی که باعث سو استفاده سودجویان و معاندین شود، خودداری کنند.

اعتراضات خوزستانی ها

رویداد۲۴ حسن نبوتی سرپرست فرمانداری شهرستان ایذه خوزستان با اشاره به اعتراض شب گذشته شهروندان به دلیل مشکلات ناشی از بی‌آبی و بیان اینکه شرایط در حالت عادی قرار دارد، اظهار کرد: روز گذشته عده‌ای از شهروندان گلایه‌مند از بی‌آبی در شهرستان با در دست داشتن بشکه‌های خالی آب خواستار حل این مشکل شدند.

وی افزود: در پی این تجمع، ماموران نیروی انتظامی که در محل حضور داشتند با نهایت آرامش و متانت اقدام به صحبت با این شهروندان و درخواست برای آرامش کردند.

فرماندار ایذه ادامه داد: در ادامه کار عده‌ای فرد ناشناس با حضور در میان جمعیت اقدام به سر دادن شعار و ایجاد تشنج کردند.

نبوتی تاکید کرد: مطالبه آب و مشکلات ناشی از آن در شهرستان به گوش مسئولان رسانده شده و انتظار داریم شهروندان فریب موج‌سواری سودجویان و معاندین را نخورند و به فراخوان‌ها جهت تجمعات توجه نداشته باشند تا مطالبه آنها از راه قانونی پیگیری شود و به نتیجه برسد.

منبع: فارس
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
نعیمه
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۰
0
0
همچین میگه عده ایی فرد ناشناس و اینا انگار پشت کوهیم اینترنتم هم نداریم فیلما رو ببینیم بعدم بار اوله مگه باور کنیم همه ی این قصه ها رو حفظیم دیگه یه عده خس و خاشاک و اشرار اومدن قاطی مردم طبق معمول سناریو نخ نما .‌... :|
باو جرات دارین یه نفر از شما وایسه جلوشون تیکه تیکتون میکنن اون خس و خاشاک و اشرار هم نفوذی های شمان بین مردم یا تو سوشال مدیا که مردمو به تفرقه بندازن یا مردمو بترسونن یا با چرت و پرت مردمو قانع کنن از حقشون کوتاه بیان اما دریغ از اندکی شعور که ادمی که نون نداره و پوستش کنده شده ترسی نداره و کوتاه هم نمیاد :)
هیوا پریشی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
0
0
اعتراض برای رأی معاند، اعتراض برای مرغ معاند، اعتراض برای معیشت معاند، اعتراض برای بنزین معاند، اعتراض برای بی آبی و تشنگی معاند، حضرات یه دفعه بفرمایید کل این مردم بدبخت معاند هستن و خلاص
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: