هشدار دادستانی خوزستان: با هرگونه ناامنی دیگر مماشات نمی‌کنیم | رویداد24
تاریخ انتشار: ۲۳:۳۴ - ۳۰ تير ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۲ نظر
در پی افزایش تنش در تجمعات اعتراضی مردم شهر‌های خوزستان به موضوع مدیریت آب در این استان، دادستانی خوزستان با صدور اطلاعیه‌ای هشدار داد که با هرگونه ناامنی دیگر مماشات نمی‌کنیم.

دادستانی خوزستان

رویداد۲۴  متن این اطلاعیه به شرح زیر است: مردم شریف و ولایتمدار استان خوزستان همانگونه که استحضار دارید مدتی است که در پی بروز خکسالی و تنش آبی و کمبود منابع آب، مشکلاتی برای اقشار مختلفی از مردم عزیز بخصوص دامداران و کشاورزان عزیز و روستائیان شریف فراهم آمده است.

مطالبات بحق مردم بزرگوار خوزستان در خصوص حقآبه استان قابل درک و فهم است و دادستانی مرکز استان نیز از باب تکلیف قانونی و حفظ حقوق عامه با جدیت تمام و پیگیری‌های مداوم و تشکیل جلسات متعدد و ارائه تذکرات جدی به دست اندرکاران، اقدامات بایسته خود را انجام داده و کماکان نیز به انجام می‌رساند.


بیشتر بخوانید: فرمانداری ایذه: یک جوان در تجمعات روز گذشته در این شهرستان کشته شد


ضمن ارج نهادن به مطالبات بحق مردم شریف و نجیب خوزستان و بخصوص دامداران و کشاورزان عزیز که متضرر اصلی تنش آبی اخیر می‌باشند و ضمن پیگیری موضوعات مورد نظر، به اغتشاشگران، عوامل مزدور بیگانه، منافقین کوردل، تجزیه طلبان و عناصر پلید ضد انقلاب هشدار می‌دهیم که خط قرمز نظام اسلامی حفظ ثبات و امنیت پایدار، اموال بیت المال، عمومی و اموال و کیان مردم شریف استان بوده و با ایجاد هرگوته ناامنی و بی ثباتی و اخلال در نظم عمومی قاطعانه مقابله و با عوامل آن به شدت هرچه تمام‌تر براساس نص قانون برخورد نموده و دراین راستا از هیج گونه اقدام قانونی مضایقه نخواهد نمود.

والعاقبه للمتقین.
دادستانی عمومی و انقلاب اسلامی خوزستان

منبع: تسنیم
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
0
1
هنوز تو رو زن و بچه عرق شرمسار نریختی هنوز صبح نرفتنی سر فلکه کارگری دست خالی برگردی هنوز گوشه ننشستی گریه کنی چون حقوق بگیر هستی شاید جواب بدی کمیته هست فقط متاسفم
رسول
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
0
0
جایتان گرم و نان‌تان داغ و آبتان سرد و امنیت و آسایش برقرار. گزافه‌گویی می‌کنید. بنرسید از آه مظلوم.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: