تاریخ انتشار: ۱۲:۱۱ - ۱۲ مرداد ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۱ نظر
پرسپولیسی‌ها می‌گویند چرا استقلال حتی توانایی نایب قهرمانی لیگ را هم ندارد؟ آیا وزیر ورزش باعث این اتفاق شده است؟

کنایه سنگین پرسپولیسی‌ها به استقلالی‌ها

رویداد۲۴ در سال‌های اخیر استقلالی‌ها قهرمانی پرسپولیس را ناشی از حمایت‌های بیرونی و در راس آن پرسپولیسی بودن وزیر ورزش می‌دانستند و اعتقاد دارند وزیر پرسپولیسی باعث رقم خوردن گلات قهرمانی شده است. البته پرسپولیسی‌ها هم با ادله‌هایی وزیر را حامی استقلال عنوان کردند با این حال پس از پایان لیگ بیستم هم این داستان‌ها ادامه دارد.

در پایان لیگ پرسپولیس قهرمان شد و اسقتلال در جایگاه سوم ایستاد و همین عامل باعث شده تا طرفداران پرسپولیس در فضای مجازی کنایه سنگینی به استقلالی‌ها بزنند. آنها می‌گویند اگر وزیر باعث شده تا استقلال قهرمان نشود آیا وزیر کاری کرده تا این تیم دوم هم نشود؟

اگر پرسپولیس با حمایت‌های وزیر ورزش قهرمان شده چرا استقلال که خود را بهترین تیم ایران می‌داند نتوانسته روی سکوی دومی بایستد پس همه این‌ها بهانه است تا استقلالی‌ها کم کاری خود را زیر سایه این جواشی پنهان کنند.

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
سیاوش دهقان
|
Sweden
|
۱۳:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۲
0
0
مثل اینکه دوستان یادشان رفته ده سال بدون جام بودند تا اینکه هدایتی وشیرینی وآن سردار مسئول سوخت که هر سه بغلت تخلف و تقلب ورانت خواری سروکارشان به دادگاه کشید پول حلال حلال به پرسپولیس تزریق کردند و کمی سامان گرفتند
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: