تاریخ انتشار: ۱۷:۰۳ - ۰۹ شهريور ۱۴۰۰

یک برزیلی سرشناس در پرسپولیس؛ یک فوق حرفه‌ای در استقلال!

یحیی گل محمدی کی‌روش استنلی مهاجم سابق سپاهان را برای تقویت خط حمله پرسپولیس می‌خواهد.در مجموع کمی بعید به نظر می‌رسد که در نهایت کی‌روش پرسپولیسی شود مگر اینکه با فشار یحیی و تغییر قوانین در فدراسیون فوتبال معادلات عوض شده و این مهاجم بلند بابت برزیلی پیراهن قرمز را برتن کند.

بازیکن استقلال و پرسپولیس

  رویداد۲۴شاید اگر شهریار مغانلو از پرسپولیس جدا نمی‌شد، یحیی گل محمدی به فکر جذب کی روش استنلی نمی‌افتاد، اما او نیاز به یک مهاجم سر زن با تجربه دارد و بدش نمی‌آید کی‌روش را پرسپولیسی کند.

با این حال باشگاه پرسپولیس به خاطر ماجرای کالدرون برای خرید بازیکن خارجی مشکلات زیادی دارد و کی‌روش استنلی هم پول کمی نمی‌خواهد. از طرفی عده‌ای معتقدند اگر این بازیکن واقعا خوب و آماده بود سپاهان او را از دست نمی‌داد. کی‌روش فصل گذشته فقط یک گل برای سپاهان زد و آماری تقریباً مشابه دیاباته در استقلال داشت.
بیشتر بخوانید: چرا دژاگه استقلالی نشد؟
در مجموع کمی بعید به نظر می‌رسد که در نهایت کی‌روش پرسپولیسی شود مگر اینکه با فشار یحیی و تغییر قوانین در فدراسیون فوتبال معادلات عوض شده و این مهاجم بلند بابت برزیلی پیراهن قرمز را برتن کند.

در شرایطی که پرسپولیس نیم نگاهی به جذب مهاجم برزیلی دارد، رئیس هیئت مدیره استقلال هم همه را سورپرایز کرد و گفت به دنبال جذب یک مهاجم فوق حرفه‌ای بعد از بازی با الهلال هستیم!
خبر های مرتبط
برچسب ها: پرسپولیس ، استقلال
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: