تاریخ انتشار: ۱۱:۱۵ - ۱۵ شهريور ۱۴۰۰
سایت خبری تحلیلی «جامعه۲۴» از امروز دوشنبه ۱۵ شهریور ماه ۱۴۰۰ به آدرس اینترنتی www.jameh24.com ‏به طور رسمی آغاز به‌کار کرد. ‏

جامعه24

رویداد۲۴ جامعه۲۴ یک سایت خبری تحلیلی است که بررسی و تحلیل موضوعات اجتماعی اعم از آسیب‌های اجتماعی، حوزه شهری، بهداشت و درمان، حوادث، آموزش، سبک زندگی، محیط زیست و ... را در دستور کار خود قرار داده است. سایت خبری تحلیلی «جامعه۲۴» به آدرس اینترنتی www.jameh24.com ‏ قابل دسترس است. 

«جامعه۲۴» معتقد است خبرنگاران در واقع دیده‌بانان و دماسنج‌های جامعه هستند که رسالت‌شان اقتضا می‌کند با رصد تحولات جامعه مسائل و مشکلات مردم را منعکس کنند؛ این مسئله هم به درد جامعه پژوهشگر –اعم از جامعه‌شناس و روانشناس و ... - می‌خورد، هم به حکمرانان کشور کمک می‌کند تا مشکلات و مصائب را خوب ببینید و تصمیم عاجل برای درمان و رفع آن بگیرند.

جامعه۲۴ سعی دارد در تحقق «جامعه امیدوار»، «جامعه اصلاح‌گر»، «جامعه کنشگر»، «جامعه بیدار»، «جامعه مطالبه‌گر»، «جامعه مسئولیت‌پذیر»، «جامعه نقاد» و «جامعه هوشیار» نقش‌آفرینی کند و خود مراقبت می‌کند تا به این اصول اساسی که به آن پایبند است لطمه نخورد.

جامعه۲۴ معتقد است از دل جامعه شاداب و کنشگر است که نیروی انسانی با بهره‌وری بالا رشد و ارتقاء می‌یابد، و از نیروی انسانی بانشاط است که کشوری پیشرفته و مستقل حاصل خواهد شد؛ از اینرو به همراه سایر همکاران خود در سپهر رسانه‌ای کشور تلاش می‌کنیم تا این زنجیره تکامل به صورت صحیح و درست شکل بگیرد.

برچسب ها: رویداد24 ، سایت خبری
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: