تاریخ انتشار: ۱۵:۱۴ - ۱۸ شهريور ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۱ نظر
با حکم شهردار تهران، ابوالفضل فلاح به عنوان سرپرست معاونت مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران و علی نصیری به عنوان سرپرست سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران منصوب شدند.

انتصاب‌های جدید در شهرداری تهران

رویداد۲۴ به نقل از سایت شهر، علیرضا زاکانی، شهردار تهران در حکمی ابوالفضل فلاح را به عنوان سرپرست معاونت مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران منصوب کرد.

پیش از این عبدالحمید امامی معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران بود.

در بخشی از حکم زاکانی به ابوالفضل فلاح آمده است: "امید است با استعانت از پروردگار متعال و در راستای تحقق شعار «تهران، کلانشهر الگوی جهان اسلام» با اتکا به اسناد بالادستی و بهره‌گیری از استعداد و توانمندی کارکنان خدوم شهرداری تهران و نخبگان و شهر و ظرفیت‌های مردمی، موجبات خدمت‌رسانی مفید و موثر به شهروندان عزیز تهران را فراهم آورید. "

انتصاب‌های جدید در شهرداری تهران

بنابراین گزارش، علیرضا زاکانی همچنین در حکمی علی نصیری را به عنوان سرپرست سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران منصوب کرد.

پیش از این رضا کرمی محمدی عهده‌دار این مسئولیت بود.

در بخشی از حکم زاکانی به علی نصیری آمده است" امید است با استعانت از پروردگار متعال و در راستای تحقق شعار «تهران، کلانشهر الگوی جهان اسلام» با اتکا به اسناد بالادستی و بهره‌گیری از استعداد و توانمندی کارکنان خدوم شهرداری تهران و نخبگان و شهر و ظرفیت‌های مردمی، موجبات خدمت‌رسانی مفید و موثر به شهروندان عزیز تهران را فراهم آورید. "

انتصاب‌های جدید در شهرداری تهران

منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۱۸
0
0
الان نوبت زاکانی است که حق کسانی که درپشت سرایشان سینه زدن حق وحساب خودرابگیران واتوبوسی دراینده بیاینددرشهرداری ودوباره املاک نجومی وقراردادهای تجومی با.... برقرارشوددراخرسهم خبرگزاری فارس وتسنیم وکهیان هم داده شود وحدادعادل هم درامان ازافشاگری باشند روزهای پرخبری دراینده شهرداری برای رسانه های عیرهمسودرانتطاراست
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: