تاریخ انتشار: ۱۲:۱۲ - ۳۱ شهريور ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۱ نظر
محمد مهاجری، فعال رسانه‌ای اصولگرا به حضور وزرای دولت احمدی نژاد در کابینه رئیسی واکنش نشان داد و در کنایه‌ای خطاب به رئیس دولت سیزدهم گفت: نکند رئیس جمهور واقعی احمدی نژاد باشد؟

دولت سیزدهم

رویداد۲۴ محمد مهاجری، فعال رسانه ای اصولگرا در یادداشتی نوشت: مارگزیده از ریسمان سیاه و سفید می ترسد. من هم نگران نفوذ در دولت سیزدهم هستم. روزهای اول  اینطوری نبودم اما حالا....

اما حالا نه حرف و حدیثهای در گوشی ، که بعضی انتصابها از اتفاقاتی حکایت می کند که آدم ترس برش می دارد.

انتخاب 10 عضو کابینه رئیسی از میان وزرا و معاونان وزیران دولتهای نهم و دهم به خودی خود مهم نیست. بعضی از آنها اتفاقا کارآمد و پاکدست اند. بحث بر سر تک مهره ها نیست. حرف بر سر مهره چینی هایی است که در قالب یک حرکت نرم و بی صدا اما سریع، دارد تا عمق جان دولت آقای رئیسی رسوخ می کند.


بیشتر بخوانید: دولت سیزدهم نقشه راه ندارد/ فراجناحی بودن در کابینه رئیسی بی‌مفهوم است


بعضی از این افراد، در دوره احمدی نژاد چاکر و مخلص و فریفته او بوده اند و حالا رخت شان را عوض کرده اند و به اسمهای قلابی  خودشان را  جا می زنند.

نگرانم که آقای رئیسی از این بازی پنهان بی خبر باشد و روزی چشم باز کند و ببیند رئیس جمهور واقعی احمدی نژاد است .همان فردی که پایش را روی دوش نظام گذاشت و بالا رفت و  سپس به همه چیز پشت پا زد.

نمی دانم چه جوابی وجود دارد به این پرسش که: "اگر قرار است همان تفکر و شیوه احمدی نژادی در ارکان دولت لانه کند ، چرا آقای ئیسی آمده ؟ خب خود احمدی نژاد برگردد بهتر نیست؟"

حق بدهیم به هرکس که نگران است.

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۳۱
0
2
اگرچه من از اصلاح طلبان واصولگراها, خصوصا" جماعت اصولگرا اصلا" دل خوشی ندارم , ولی جناب آقای محمد مهاجری از معدوداصولگرایان منطقی ومعتدل هستند , درود بر ایشان
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: