تاریخ انتشار: ۱۶:۲۳ - ۰۲ مهر ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۱ نظر
پاشازاده: ما نمی‌دانیم چرا فرهاد مجیدی ناراحت است. من بزرگتر مجیدی بودم، کاپیتان او بودم. وقتی به استقلال آمد جوان‌تر بود و یکی از دوستانش فرهاد را به من سپرد؛ من برای او نامه نوشتم، اما نیامد.

انتقاد تند پاشازاده از مجیدی؛ «نه می‌ترسم نه باج می‌دهم»

رویداد۲۴ معاون ورزشی باشگاه استقلال با انتقاد از «فرهاد مجیدی» گفت: مجیدی با سه مدیرعامل در استقلال کار کرده و این درست نیست که وقتی حکم می‌گیریم بخندیم و بگوییم (مدیران عامل) خوب هستند، اما بعد از مدتی نظرمان عوض شود و از آن‌ها انتقاد کنیم.

«مهدی پاشازاده» امروز (جمعه) در گفت‌وگویی اظهار داشت: به عنوان یک دوست به فرهاد مجیدی زنگ زدم، به عنوان معاون ورزشی باشگاه استقلال استقلال به او نامه زدم، درخواست کردم بیاید نشست برگزار کنیم تا خواسته‌هایش را مطرح کند. پیراهنی را که مجیدی در استقلال پوشیده من پیش از او پوشیده بودم، من از او حمایت کردم. تیم را خودش بسته است و باید بالای سر تیمش باشد.

وی افزود: فوتبال است و ممکن بود هر اتفاقی رخ دهد. استقلال فینال جام حذفی را باخت و جام را از دست داد، مقابل الهلال عربستان شکست خورد و از لیگ قهرمانان آسیا حذف شد. شاید هر مدیریت دیگری بود کادر را عوض می‌کرد، با یک تساوی این اتفاق در تیم‌های دیگر می‌افتد، اما از مجیدی حمایت کردیم.

معاون ورزشی استقلال خاطرنشان کرد: یک روز نام ما را در ورزشگاه صدا می‌زدند و بازوبند کاپیتانی استقلال را بر دستان خود می‌بستیم و محبوب بودیم و طرفداران استقلال نام ما را در ورزشگاه فریاد می‌زدند، اما از استقلال بزرگتر نیستیم و هر کسی که تصور کند با نبودنش اتفاقی می‌افتد سخت در اشتباه است، چون استقلال از هر فردی بزرگتر است و خیلی‌ها آمده‌اند و رفته‌اند.

پاشازاده تاکید کرد: باید تعامل داشته باشیم، خودمان را به قبل و بعد از استقلال تقسیم نکنیم، بازهم می‌گویم اتفاقاتی که برای جواد زرینچه افتاد ناراحت کننده بود، اینکه بیاید حکم بگیرد و برود قابل قبول نیست.

وی تصریح کرد: ما نمی‌دانیم چرا فرهاد مجیدی ناراحت است. من بزرگتر مجیدی بودم، کاپیتان او بودم. وقتی به استقلال آمد جوان‌تر بود و یکی از دوستانش فرهاد را به من سپرد؛ من برای او نامه نوشتم، اما نیامد.

معاون ورزشی استقلال اعلام کرد: باید وظایف تعریف شده باشد، زیر نظر وزارت ورزش کار می‌کنیم، هیات مدیره و معاون وجود دارد؛ مجیدی با سه مدیرعامل کار کرده است؛ ایکه وقتی حکم می‌گیریم بخندیم و بگوییم خوب هستند، اما بعد از مدتی نظرمان عوض شود و از آن‌ها انتقاد کنیم، درست نیست.

وی افزود: من آمده‌ام به استقلال کمک کنم. من چه یک روز باشم و چه یک سال، کارم را درست انجام می‌دهم و هیچ چیزی برایم بزرگتر از استقلال نیست. نه از کسی می‌ترسم و نه به کسی باج می‌دهم.

پاشازاده در پایان گفت: از فرهاد مجیدی هم می‌خواهم که آرامش خود را حفظ کند و درباره دلیل محرومیت مجیدی باید بگویم من خودم هنوز به نتیجه نرسیده‌ام. کسانی که رای را صادر کردند خودشان باید توضیح دهند.

منبع: ایرنا
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
پژمان
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۲
0
0
جناب پاشازاده رئیس کدام دادستانی که بهت برخورده نامه دادی نیامده نیامده خوب نیامده
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: