تاریخ انتشار: ۱۰:۵۷ - ۰۴ مهر ۱۴۰۰
هیئت مدیره جدید باشگاه پرسپولیس بعد از بازی با الهلال عربستان در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا معرفی خواهد شد.

تصمیم مهم وزیر ورزش درباره پرسپولیس

رویداد۲۴ همان طور که از قبل هم پیش بینی می شد مصطفی آجرلو به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال تهران معرفی و مشغول به کار شد.

پیش از آن اعضای جدید هیات مدیره این باشگاه انتخاب و معرفی شدند.

براین اساس پرویز مظلومی، محمد مومنی، مجتبی عبدالهی، مهدی افضلی و مصطفی آجرلو هیات مدیره جدید باشگاه استقلال را تشکیل می‌دهند. 

باشگاه پرسپولیس نیز در حال حاضر در بلاتکلیفی به سر می برد. در روزهای منتهی به برگزاری بازی حساس پرسپولیس ایران و استقلال تاجیکستان، جعفر سمیعی از مدیرعاملی پرسپولیس کنار کشید تا اتفاقی که با تغییر دولت قابل پیش‌بینی بود رنگ واقعیت به خود بگیرد.

البته هیات مدیره فعلی باشگاه پرسپولیس مجید صدری را به عنوان سرپرست موقت باشگاه انتخاب کرد تا در آستانه بازی حساس ۲۳ شهریور، در کادر مدیریتی تغییرات زیادی رخ ندهد.


بیشتربخوانید: انتقال جنجالی؛ بازیکنی که با پرسپولیس توافق کرد استقلالی می‌شود


پرسپولیس این دیدار را برتری یک بر صفر و صعود به یک چهارم نهایی پشت سر گذاشت اما با توجه دیدار حساس تر برابر الهلال عربستان، وزارت ورزش تصمیم گرفت دست به ترکیب مدیریتی این باشگاه نزند.

با این وجود با عنایت به مشکلات مالی شدید و اعتراض‌هایی که کمابیش شنیده می شود وزارت ورزش و جوانان قصد تغییرات اساسی در کادر مدیریت باشگاه پرسپولیس را دارد و با این روند به احتمال فراوان دوران سرپرستی صدری در پرسپولیس هم زیاد نخواهد بود.

در همین راستا شنیدیم حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان دو چهره پرسپولیسی و پیشکسوت این باشگاه را نیز برای عضویت در هیئت مدیره جدید این باشگاه کنار گذاشته است تا ترکیب هیئت مدیره سرخ‌ها نیز شبیه به آبی‌ها شود!

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: