تاریخ انتشار: ۱۰:۰۴ - ۲۵ مهر ۱۴۰۰

گل محمدی: از هواداران پرسپولیس عذرخواهی می‌کنم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از هواداران پرسپولیس به خاطر کسب این نتیجه عذر خواهی می‌کنم.

گل محمدی: از هواداران پرسپولیس عذرخواهی می‌کنم

رویداد۲۴ یحیی گل محمدی در نشست خبری بعد از دیدار پرسپولیس و الهلال عربستان اظهار داشت: از نتیجه‌ای که به وجود آمد خیلی ناراحت هستیم و قبل از صحبت در مورد بحث‌های فنی از هواداران تیممان عذرخواهی می‌کنم.

وی افزود: مسئولین این نتیجه قطعا بر عهده من است و باید از همه هواداران عذرخواهی می‌کنم. ما مقابل تیم خوبی بازی می‌کردیم، زمانی که خودمان توپ را در اختیار داشتیم نتوانستیم از پرس حریف خارج شویم. الهلال تیمی است که وقتی توپ را از حریف می‌گیرد خیلی خطرناک است، ما این موضوع را به بازیکنان گوشزد کردیم، اما باید قبول کنیم با تیم شایسته‌ای بازی کردیم.

سرمربی پرسپولیس تاکید کرد: بازی مقابل الهلال کار سختی بود، چون مقابل هواداران این تیم بازی می‌کردیم. ما مشکلات زیادی داریم که باید حل می‌شد، ولی نمی‌خواهم اینجا در مورد مشکلات حرف بزنم. از نتیجه‌ای که به دست آمد خیلی نارحت هستیم، می‌شد زمانی که یک بر صفر عقب بودیم گل بزنیم، ولی از تک فرصت‌ها خوب استفاده نکردیم و روی تصمیم گیری‌های آخر هم مشکل داشتیم

گل محمدی در پاسخ به این سوال که ظاهرا تیمش امشب دفاعی بازی می‌کرد گفت: تمام تعویض‌های ما هجومی بود و سعی کردیم بازی را از حریف بگیریم، ولی الهلال تیم قدرتمندی در پس و دفاع تیمی بود. نشد که فضا‌های خوبی به دست بیاوریم، چون تحت فشار حریف بودیم. در نیمه دوم شاید می‌شد بهتر بازی کنیم و همه تعویض‌هایی که می‌توانستیم تیم را هجومی کنیم انجام دادیم، اما در موقعیت سازی مشکل داشتیم. آن‌ها دفاع فشرده‌ای داشتند ودر حملات واقعا خطرناک بودند. الهلال از نظر فوتبالی حریف قدرتمندی بود و بازی مقابل این تیم برای ما خیلی سخت بود.

وی در خصوص اینکه آیا تیم‌های عربستانی قوی‌تر شده اند که امسال پرسپولیس نتوانست به مرحله بعد برود عنوان کرد: ما تغییرات زیادی نسبت به سال گذشته داشتیم و در هر فصل جدید مشکلات جدیتری به تیم ما اضافه می‌شد. نمی‌خواهم در مورد این مسائل زیاد حرف بزنم، ولی تیم ما همیشه بعد از آسیا و قبل از این بازی‌ها همیشه شرایط عجیب و غریبی دارد که اگر بخواهم آن‌ها را توضیح بدهم شما هم باور نمی‌کنید، اما تیم‌های عربی هزینه‌های زیادی انجام می‌دهند و از تیم‌های ایرانی خیلی در این زمینه‌ها جلوتر هستند.

سرمربی پرسپولیس گفت: از طرف دیگر شرایطی برای تیم ما در ایران به وجود آمده که نمی‌توانیم بازیکن و ستاره خارجی بگیریم، این برای ما خیلی اذیت کننده است. نمی‌خواهم توجیه کنم، ولی این موضوع از نظر شرایط و امکانات باعث شده تا همه چیز نسبت به تیم‌های دیگر نابرابر باشد.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: