تاریخ انتشار: ۱۲:۱۱ - ۲۶ مهر ۱۴۰۰

اولین پیام احمدی‌نژاد پس از بازگشت از امارات

احمدی‌نژاد در پیامی نوشت اهمیت نمایشگاه اکسپو، اهمیت حضور ایران، پیام ملت ایران و آرمان‌هایی که ملت ایران همیشه دنبال می‌کرده و ارتباط آن با اهداف این نمایشگاه را ان شاءالله تشریح خواهم کرد.

اولین پیام احمدی‌نژاد پس از بازگشت از امارات

رویداد۲۴  کانال تلگرامی دولت بهار نوشت: احمدی نژاد در پیامی نوشت اهمیت نمایشگاه اکسپو، اهمیت حضور ایران، پیام ملت ایران و آرمان‌هایی که ملت ایران همیشه دنبال می‌کرده و ارتباط آن با اهداف این نمایشگاه را ان شاءالله تشریح خواهم کرد.

محمود احمدی نژاد که برای بازدید از نمایشگاه اکسپوی ۲۰۲۰ به دبی سفر کرده بود، شب گذشته پس از انتشار خبری مبنی بر اخراج شدن او از امارات، به تهران بازگشت.

رئیس جمهور سابق پس از رسیدن به تهران پیامی صادر کرد و نوشت که گزارش کاملی از این سفر را منتشر می‌کرد.


بیشتر بخوانید: احمدی‌نژاد مجبور به ترک امارات شد


مشروح این پیام که در کانال تلگرامی دولت بهار منتشر شده است را در ادامه می‌خوانید:

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه و النصر واجعلنا من خیر انصاره و اعوانه والمستشهدین بین یدیه

سلام عرض می‌کنم خدمت ملت عزیز ایران.

همان طور که قبلا به استحضار شما رسید، برای شرکت در نمایشگاه اکسپوی دبی، سفری داشتیم به کشور امارات.

در ابتدا برای سه روز برنامه ریزی شده بود، بعدا دوستان بررسی کاملتری کردند و دیدیم که در طول سه روز نمی‌توانیم برنامه‌های پیش بینی شده را اجرا کنیم، در نتیجه تبدیل به سفر پنج روزه شد و الان سفر به پایان رسیده و در تهران در خدمت شما هستیم.

من امیدوارم که در آینده نزدیک، گزارش کاملی از این سفر را خدمت ملت عزیز ایران تقدیم کنم. اهمیت نمایشگاه اکسپو، اهمیت حضور ایران، پیام ملت ایران و آرمان‌هایی که ملت ایران همیشه دنبال می‌کرده و ارتباط آن با اهداف این نمایشگاه را ان شاءالله تشریح خواهم کرد.

اما در این فرصت کوتاه می‌خواهم تشکر کنم از همه ایرانی‌های عزیزی که در امارات حضور پیدا کردند، حمایت کردند، پشتیبانی کردند و تقریبا سفر را آسان کردند و نیاز‌های سفر را تامین کردند، از همه آن‌ها تشکر می‌کنم.

از مردم عزیز امارات و دبی، ابراز احساسات آن‌ها و اظهار علاقه آن‌ها به ایران و این خادم ملت ایران، به عنوان قطره‌ای از اقیانوس ملت ایران، که مورد لطف مردم قرار گرفت، تشکر می‌کنم.

از مسئولین مربوطه در دبی و ابوظبی که خوب تنظیم کردند که ما بتوانیم براحتی در نمایشگاه حرکت کنیم و از غرفه‌ها بازدید کنیم.

از مسئولین نمایشگاه که همکاری کاملی داشتند. از پلیس دبی و ابوظبی که همکاری کردند تا ما بتوانیم براحتی تردد کنیم و سفر را بخوبی انجام بدهیم.

از همه کسانیکه برای موفقیت این سفر دعا کردند، صمیمانه تشکر می‌کنم. از رسانه‌ها که کمک کردند تا اهداف و برنامه‌های سفر منعکس شود تشکر می‌کنم. ان شاءالله بزودی گزارش کاملی را خدمت ملت عزیز عرض خواهم کرد.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: