تاریخ انتشار: ۱۵:۴۰ - ۲۹ مهر ۱۴۰۰

ترافیک سنگین و باران در همه جاده‌های شمال

معاون مرکز مدیریت راه‌ها گفت: منطقه یک آزادراه تهران-شمال در مسیر رفت و برگشت تا ساعت ۲۴:۰۰ روز ۳ آبان مسدود است.

ترافیک سنگین و باران در همه جاده‌های شمال
رویداد۲۴ معاون مرکز مدیریت راه‌ها درباره آخرین وضعیت ترافیک جاده ها‌ی کشور بیان کرد: بر اساس اطلاعات بیش از ۲۳۰۰ دستگاه سامانه ترددشمار برخط و ۸۰۰ دستگاه دوربین نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

انسداد مجدد آزادراه تهران-شمال تا روز ۴ آبان

معاون مرکز مدیریت راه‌ها تأکید کرد: آزادراه تهران-شمال منطقه یک مسیر رفت و برگشت تا ساعت ۲۴:۰۰ روز ۳ آبان ماه مسدود است.

وی بیان کرد: کل تردد ثبت شده در جاده‌ها در شبانه‌روز گذشته بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد تعداد ۲۳۲۲ دستگاه ترددشمار فعال در جاده‌ها، نسبت به روز قبل ۸.۹ درصد افزایش نشان می‌دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها ۱۴.۴ درصد، بیشترین تردد بین ساعات ۱۷ تا ۱۸ و کمترین تردد بین ساعات ۳ تا ۴ صبح ثبت شد.

هفت جاده مسدود است

مخبری اظهار کرد: در حال حاضر محور شهداد-نهبندان، جاده خرم‌آباد-پل دختر، جاده فرعی شمشک-دیزین، محور رویان-بلده در استان مازندران، محور پونل-خلخال، محور رباط پشت بادام-بیاضه در استان یزد و محور رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، به دلیل نبود ایمنی کافی در مسیر مسدود است.

آزادراه پرتردد کشور در شبانه‌روز گذشته

معاون مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه کرج-تهران با ۱۴۱ هزار تردد، آزادراه کرج-قزوین با ۱۳۱ هزار تردد و آزادراه قزوین-کرج با ۱۲۹ هزار تردد ثبت شد.

برف و باران در هراز و باران در جاده‌های ۶ استان

وی درباره وضعیت جوی جاده‌ها تصریح کرد: در حال حاضر بارش پراکنده برف و باران در برخی از محور‌های استان‌های خراسان رضوی و تهران گزارش شده است همچنین در برخی از محور‌های استان‌های آذربایجان شرقی، اردبیل، خراسان شمالی، گلستان، گیلان و مازندران باران گزارش شده است.

مخبری اضافه کرد: در حال حاضر محور هراز دارای بارش پراکنده برف و باران و محور‌های چالوس و فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت دارای بارش باران و مه گرفتگی در ارتفاعات است.

ترافیک سنگین در برخی مقاطع هراز و کندوان

معاون مرکز مدیریت راه‌ها درباره وضعیت ترافیک جاده‌های شمال اظهار داشت: دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک نیمه سنگین در محور چالوس مسیر جنوب به شمال محدوده‌های خوزنکلا و سد کرج و ترافیک سنگین محدوده مکارود همچنین ترافیک سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده‌های گزنک، وانا و سه راهی چلاو نشان می‌دهد.

ترافیک سنگین در برخی مقاطع آزادراه قزوین-رشت و محور فیروزکوه

وی همچنین از بروز ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-رشت محدوده رودبار و ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده گیلاوند خبر داد.

مخبری با اشاره به اینکه در حال حاضر در آزادراه کرج – قزوین حدفاصل پل فردیس تا پایانه شهید کلانتری و محدوده‌های مهرویلا و پلیس راه مهرشهر، ترافیک سنگین داریم، از بروز ترافیک سنگین در آزادراه کرج – تهران محدوده گرمدره و ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین – کرج محدوده پل فردیس خبر داد.

منبع: فرارو
خبر های مرتبط
برچسب ها: ترافیک جاده ای
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: