تاریخ انتشار: ۲۱:۳۷ - ۲۹ مهر ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۱۱ نظر
سید احمد علم الهدی گفت: فعالیت‌های مجاهدانه دولت سیزدهم و کارگزاران نظام طی ۲ ماه اخیر آثار و برکات قابل توجهی داشته است.

علم الهدی

رویداد۲۴ حجت الاسلام سید احمد علم الهدی پنجشنبه شب در مراسم معرفی استاندار جدید خراسان رضوی افزود: این مجاهدات در این مدت برای امید بخشی به مردم موثر بوده است و البته مهره چینی همه کارگزاران نظام باید به سرعت صورت گیرد.

وی ادامه داد: اینکه برخی به دنبال تخطئه دولت هستند و می‌گویند چرا همه استانداران در این ۲ ماه تعیین نشده اند، مورد قبول نیست چرا که این فرایند دارای حساسیت است.
بیشتر بخوانید: علم الهدی: افزایش گرایش به اسلام در جهان با پیروزی انقلاب اسلامی آغاز شد
نماینده، ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: رهبر معظم انقلاب در جلسه تنفیذ حکم رییس جمهوری فرمودند رییس جمهوری هرچه زودتر اعضای کابینه را تعیین کند، اما حضور دولت در استان‌ها با تعیین استانداران تجلی پیدا می‌کند و این اقدام باید هرچه زودتر در جهت رفع مشکلات مردم انجام شود.

وی افزود: فعالیت آقای معتمدیان در حرکت‌های جهادی موج پنجم شیوع کرونا که استان به نوعی غافلگیر شد، قابل تقدیر است. در دولت قبل حاضر نشدند معارفه جدی برای ایشان انجام دهند، اما ایشان منتظر نماندند و فعالیت‌های چشمگیر و خوبی در دوران پایانی دولت قبل و در زمان اتمام اعتبارات انجام دادند.

علم الهدی ادامه داد: خراسان رضوی با ده‌ها مساله امنیتی، اقتصادی و مرزی و حضور میلیونی زائران روبرو است و آقای معتمدیان در مسائل و شرایط بحرانی اخیر خدمات قابل توجهی انجام دادند.

وی گفت: مساله بومی بودن استاندار که مورد مطالبه نمایندگان مجلس و سایر مسوولان بود با انتخاب آقای نظری محقق شد، تسلط ایشان به همه زوایا و مسائل استان و همچنین روحیه جهادی ایشان مورد قبول و بزرگترین امتیاز برای انتخاب وی در مسوولیت استانداری خراسان رضوی است.

امام جمعه مشهد افزود: در حالی که در یک موقعیت خاص تعطیلی برای کارخانه‌ها و مشکلاتی برای واحد‌های تولیدی پیش آمد آقای نظری به میدان آمد و مشکلاتی را که به خاطر برخی غفلت‌های مسوولان قبلی روی داده بود، به خوبی برطرف نمود.

وی ادامه داد: آقای نظری در مهار بحران‌های امنیتی که در سال‌های قبل در مشهد روی داد به همراه سایر همکاران نقش مهمی ایفا کرد بطوریکه رهبر معظم انقلاب در جلسه‌ای وضعیت و آرامش مشهد در آن ناآرامی‌ها را به عنوان یک نمونه موفق عنوان کردند.

علم الهدی برخی خصوصیات خراسان رضوی را ملی دانست و گفت: از وزیر کشور می‌خواهیم توجه ویژه به مشهد داشته باشد، انتظار مدیریت جامعی برای این استان داریم.

وی افزود: با توجه به مرز این استان و هجوم عظیم مهاجران از کشور همسایه و مساله مواد مخدر، خراسان رضوی به عنوان یک استان مرزی دارای شرایط خاص است.

امام جمعه مشهد ادامه داد: با توجه به این وضعیت باید در انتخاب مدیران کل و مسوولان استانی هم به این ویژگی‌های استان توجه شود.

در این مراسم از خدمات محمدصادق معتمدیان، استاندار پیشین خراسان رضوی قدردانی و یعقوبعلی نظری به عنوان استاندار جدید این استان معرفی شد.

نظری متولد ۱۳۴۰ در شهرستان فریمان و دارای مدرک کارشناسی ارشد امور دفاعی و کارشناسی جغرافیاست. وی پیش از این فرمانده سپاه امام رضا (ع)، معاون لشکر پنج نصر خراسان، معاون هماهنگ‌کننده سپاه امام رضا (ع) و عضو ستاد ویژه تدابیر اقتصادی خراسان رضوی بود وی همچنین مسوولیت فرماندهی سپاه انصارالرضا (ع) استان خراسان جنوبی را در کارنامه خود دارد.

محمدصادق معتمدیان، استاندار پیشین خراسان رضوی نیز به عنوان استاندار آذربایجان غربی از اعضای هیات دولت رای اعتماد گرفته است.

معتمدیان که یک سال قبل پس از علیرضا رزم حسینی، استاندار خراسان رضوی شده بود قبل از آن استاندار خراسان جنوبی بود.
منبع: ایرنا
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۹
0
6
از نظر ایشان گرانی روز افزون برکات است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۹
0
27
البته که برای علم الهدی و امثال او , دولت دامادش !!!! برکات زیادی داشته ولی برای مردم عادی و وضعیت وخیم معیشتی واقتصادی شان هیچ اتفاق مثبتی نیفتاده , بلکه به مراتب اوضاع از دولت قبلی بدتر وبحرانی تر شده !!!!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۹
20
3
امیدوار کننده است ؛ چون پسرفت نداشتیم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۹
0
16
بقال که نمیگه ماستم ترشه . میشه یکی از برکاتشو بگید؟
Mig mig
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۹
0
5
ما که شیشمون گرو هشتمونه هنوز!!!
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
0
8
حتما میخوای بگی تخم مرغ از ۲۷ شده ۶۵ گوجه از ۲ شده ۱۰ مرغ از ۲۵ شده ۳۲ شیر از ۷ شده ۱۰ اینا برکاته توی این دوماه برکات دیگه هم توی این دوماه بورس بدستور سید مظلومان به رنگ قرمز که همون خونه دراومده بابا جمعش کن بذار هوا بیاد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
0
8
برای شماهاهمیشه درسفره انقلاب برکت بوده وگرنه این دولت تاکنون نتوانسته بازارمرغ وتخم مرغ سامان دهی کندچه رسدبه چیزهای دیگر
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
0
6
منظور ایشان از برکات همون انتصابات سهم گونه هستن که رییسی جهت پرداخت مزد کارگزاران خود انجام داده منتظر برکات الهی بعدی هم هستیم ....
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
0
7
دلار ۲۳هزارتومان دولت را تحویل گرفته همه به امیدی که این یه کاری میکنه اینم ۱۰۰۰تا لگد زده زیر قبلیا
واقعا خجالت خوب چیزیه
یا خودشون زدن به
... یا مردم را بلانصبت ...حساب کردن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
0
8
اقای علم الهداایانامه استخدام اوجی برای دخترنماینده مچلس هم ازکارهای خوب دولت دامادت است وایابابت ان حرفی داری بزنی
نا شناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
0
9
فقر-فلاک-دزدی-فساد-خودکشی-خودسوزی-ایرانگردی از برکات دولت داماد شماست بر منکرش لعنت.سفره های خالی با نون کپک زده .نداشتن توان خرید هیچ چیزی از بازار .جوانان بیکار خیابانها که از سر اجبار دست به همه کاری میزنند از برکات دولت داماد شماست.انقلاب همه چیز به شما داد وهمه چیز را از ما گرفت .یک لحظه با خودتان خلوت کنید واز خدا بپرسیدکه حق این مردم اینه .با این حرفاتون نمک روی زخم مردم نریزید.آقای شیخ هر شام تار سحری هم دارد.شما حاکمان مردم را.........حساب نمیکنید.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: