تاریخ انتشار: ۱۲:۱۱ - ۰۱ آبان ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۱ نظر
محمود احمدی‌نژاد درباره سفرش به دبی گفت که در این سفر یک بار دیگر نام ایران و ملت ایران به نام انسانیت، صلح و برادری، به نام مهرورزی و به نام زیست جهانی در دنیا طنین انداز شد.

پاسخ تند احمدی نژاد به منتقدان سفرش به دبی/ با پول بیت المال داستان سازی می‌کنند!

رویداد۲۴  محمود احمد نژاد، که سفرش به امارات برای بازدید از نماشگاه اکسپوی ۲۰۲۰، جنجال برانگیز شده بود، با انتشار فیلمی، گزارشی درباره این سفر ارائه کرد.

 او در بخشی از فیلم گفت: در این سفر یک بار دیگر نام ایران و ملت ایران به نام انسانیت، صلح و برادری، به نام مهرورزی و به نام زیست جهانی در دنیا طنین انداز شد. همه ملت‌ها مطلع شدند که از ایران یک هیاتی آمده که همه ملت‌های حاضر در نمایشگاه، با شوق و با یک عشقی به سمتشان می‌روند و می‌خواهند با آن‌ها عکس بیندازند و ابراز محبت و همبستگی کنند. این هم به دنیا مخابره شد.

البته معلوم است که شیطان و عناصر وابسته به شیطان، از اینکه چهره حقیقی ملت ایران به دنیا معرفی و پیام صلح و دوستی داده شود، خیلی ناراحت می‌شوند. معلوم است که شیطان از اینکه ملت‌ها به سمت هیات ایرانی بیایند و ابراز علاقه و همبستگی کنند، عصبانی و ناراحت می‌شود و می‌خواهد تخریب کند، شروع می‌کند به زدن حرف‌هایی که لایق خودش و اذناب و شاگردان و نوچه هایش هست.


بیشتر بخوانید: چه کسی هزینه‌های سفر احمدی‌نژاد به امارات را داد؟


چقدر داستان سازی کردند! برخی هم در داخل که دوستان شیطان هستند، با پول بیت المال این کار را می‌کنند. اما به فضل الهی در خدمت معرفی این سفر و انعکاس هر چه گسترده‌تر پیام سفر قرار گرفتند.

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۰:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۲
0
0
البته عکس انداختن با شما بخاطر عرایض گهربارتون در طول هشت سال ریاست درخشانتون بر کشور و اقتصاد کشور هست.و صد البته عرایض عالمانه شما در صحن علنی سازمان ملل و سواد جغرافیایی شما که انگلیس را جزیره ای در غرب افریقا خواندید و بالا رفتن از نرده ها همچومن ....
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: