تاریخ انتشار: ۲۱:۵۶ - ۰۲ آبان ۱۴۰۰

مجیدی: همیشه پیروزی‌ها را سهم همه می‌دانم

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: هر رکوردی که رقم می‌خورد با تلاش همه بازیکنان، کادر فنی و مدیریت باشگاه است.

فرهاد مجیدی سرمربی استقلالرویداد۲۴ فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: بازی ذوب‌آهن - صنعت نفت آبادان را دیده‌ایم. ذوبی‌ها تیم بسیار خوب، جوان و دونده‌ای هستند. برای پیروزی در بازی فردا نیاز داریم که تمرکز خود را حفظ و بازی را مدیریت کنیم. امیدوارم با یک بازی زیبا بتوانیم سه امتیاز را به دست بیاوریم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به وضعیت بازیکنان تیمش گفت: بابک مرادی به علت سرماخوردگی در بازی فردا حضور ندارد و محرومی هم نداریم.

وی در مورد احتمال رسیدن استقلال به امتیاز 1100 در بازی فردا هم خاطر نشان کرد: از این احتمال اطلاعی نداشتم. به هر جهت مربیان دیگری در استقلال بوده‌اند که زحمت کشیده‌اند و امتیازات را به دست آورده‌اند. امیدوارم این رکورد در بازی فردا شکسته شود و بتوانیم بیشترین امتیاز را به دست آوریم. چیزی که برای خودم مهم است، این است که هر پیروزی که استقلال به دست می‌آورد، تیم به دست آورده است و هر رکوردی که رقم می‌خورد با تلاش همه بازیکنان، کادر فنی و مدیریت باشگاه است. همیشه پیروزی‌ها را سهم همه می‌دانم و امیدوارم این اتفاق فردا هم رخ دهد.

مجیدی درباره احتمال جذب بازیکن جدید هم گفت: هر بازیکنی که بخواهیم جذب کنیم، از طریق رسانه رسمی باشگاه اعلام خواهد شد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال همچنین راجع به احتمال بازی کردن کوین یامگا خاطر نشان کرد: ان‌شاءالله اگر تا فردا صبر کنید، می‌بینید که بازی می‌کند یا نه.

وی در مورد دیدار قبلی استقلال و اینکه تیمش کمتر صاحب فرصت گلزنی شد نیز گفت: بازی قبلی، بازی اول بود و همه تیم‌ها نه فقط استقلال در بازی اول مشکل دارند. بعد از بازی قبلی هم گفتم که در نیمه اول اصلاً خوب بازی نکردیم، ولی در نیمه دوم موقعیت ایجاد کردیم و پنالتی ما هم از دست رفت، ولی خوشحالم که در روز بدمان هم توانستیم پیروز شویم.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: