تاریخ انتشار: ۰۹:۴۰ - ۰۵ آبان ۱۴۰۰
در شرایطی که استقلال مدت هاست مدیرعامل جدیدش را شناخته پرسپولیس همچنان با سرپرست اداره می‌شود.

مدیرعامل پرسپولیس

رویداد۲۴ انتخاب مدیرعامل پرسپولیس، این روز‌ها تبدیل به دغدغه شده است. همین روز گذشته یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس در کنفرانس خبری از وزارت ورزش خواست تا هرچه زودتر تکلیف مدیرعاملی این باشگاه را مشخص کند.

اگرچه عنوان شده بود مدیرعامل پرسپولیس بعد از دیدار این تیم با الهلال مشخص می‌شود، ولی هنوز چنین اتفاقی نیفتاده و این تیم در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر هم بدون مدیرعامل و همچنان با سرپرستی مجید صدری به کار ادامه می‌دهد. در این بین البته نام افراد مختلفی هم به گوش می‌رسد که پس از چندی یا تکذیب می‌شود و یا اینکه عنوان می‌شود مذاکره با آن‌ها خوب پیش نرفته است.

پس از مطرح شدن نام چند مدیر سرشناس حالا نوبت به محمد رضا داورزنی، رییس فدارسیون والیبال رسیده تا نامش به عنوان مدیرعامل پرسپولیس مطرح شود. این موضوع سوژه گزارشی برای روزنامه فرهیختگان بوده و حتی ادعا شده که مذاکراتی هم صورت گرفته، ولی از قرار داورزنی چنین پیشنهادی را نپذیرفته است. در بخشی از این گزارش آمده است: «مذاکراتی با محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال برای حضور در مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس انجام شده، اما او این پیشنهاد را رد کرده است. اینکه داورزنی که درحال حاضر در لوزان سوئیس حضور دارد، به چه دلیل این پیشنهاد را رد کرده مشخص نیست، اما شنیده‌ایم فرد مذاکره‌کننده با او اصرار بسیاری برای حضورش در پرسپولیس داشته و حتی معتقد بود با حضور این فرد، اسپانسر نیز آماده کمک خواهد بود؛ اسپانسری نام‌آشنا که البته حاشیه‌هایی نیز در سال‌های گذشته با خود به‌همراه داشته است.»

منبع: فرارو
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: