تاریخ انتشار: ۱۶:۲۶ - ۰۶ آبان ۱۴۰۰

دادستان کل کشور: برخی کالا‌های خوراکی در انبار‌های بندر امام غیرقابل مصرف شده اند

دادستان کل کشور روز پنجشنبه با حضور در بندر امام خمینی (ره) خوزستان گفت: برخی کالا‌های خوراکی در انبار‌های این بندر به دلیل طولانی شدن ماندگاری آن‌ها در انبار‌ها غیر قابل مصرف شده اند.

دادستان کل کشور: برخی کالا‌های خوراکی در انبار‌های بندر امام غیرقابل مصرف شده اند

رویداد۲۴ دادستان کل کشور روز پنجشنبه با حضور در بندر امام خمینی (ره) خوزستان گفت: برخی کالا‌های خوراکی در انبار‌های این بندر به دلیل طولانی شدن ماندگاری آن‌ها در انبار‌ها غیر قابل مصرف شده اند.

حجت الاسلام والمسلمین محمد جعفر منتظری در جریان بازدید از این انبار‌ها افزود: با توجه به اینکه این کالا‌ها با سلامت مردم در ارتباط هست بایستی هر چه زودتر از انبار‌ها خارج ومعدوم شوند.

وی اظهار داشت: برخی کالا‌ها مثل برنج و ذرت هم در انبار‌ها مانده که باید تعیین تکلیف شوند.

دادستان کل کشور گفت: با توجه به حساسیت بندر امام و نقش مهم آن در صادرات و واردات کالا از این بندر نظارت بر کار آن در دستور کار قوه قضاییه قرار دارد و ما به صورت ویژه به امور مربوطه نظارت می‌کنیم.

وی اظهار داشت: موارد زیادی در جریان این بازدید مشاهده کرده ام که امروز در نشستی با رییس قوه قضاییه در اهواز آن‌ها را مطرح و برای برون رفت از مشکلات راهکار‌هایی ارائه خواهیم داد.

حجت الاسلام منتظری گفت: برخی از مسوولان شرکت‌های بخش خصوصی فعال در بندر امام مشکلاتی را عنوان کردند که حتما این موارد را پیگیری خواهم کرد.

وی گفت: حمایت از سرمایه گذاران سیاست جدی قوه قضاییه است چرا که سرمایه گذاران نقش مهمی در پیشبرد اقتصاد کشور و در نهایت رفاه عمومی دارند و حقشان است که از حمایت نظام بهره‌مند شوند.

حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای رییس قوه قضاییه روز پنجشنبه به خوزستان سفر کرده است تا مسائل و مشکلات قضایی این استان را از نزدیک بررسی کند. تعدادی از معاونان و مسوولان قوه قضاییه، محسنی اژه‌ای را در این سفر همراهی می‌کنند.

قرار است معاون اول قوه قضاییه و همچنین رییس دیوان عدالت اداری در مرکز استان خوزستان با مردم دیدار چهره به چهره داشته باشند.

همچنین قرار است وضعیت رسوب و ترخیص کالا‌های وارداتی از طریق بندر امام خمینی (ره) با حضور دادستان کل کشور در محل این بندر مورد بررسی قرار گیرد.

رییس سازمان بازرسی کل کشور نیز در این سفر وضعیت انبار‌های اموال تملیکی موجود در خوزستان را بررسی خواهد کرد و معاون نیروی انسانی قوه قضاییه نیز روند پیشرفت عملیات اجرایی شهرک قضایی واقع در کیانشهر اهواز را بررسی می‌کنند.

بر اساس این گزارش، رییس قوه قضاییه در این سفر با قضات و کارکنان دستگاه قضایی، صنعتگران و کارآفرینان، و اقشار مختلف مردم به صورت جداگانه دیدار خواهد کرد؛ همچنین بخش دیگری از سفر رییس قوه قضاییه به نشست بررسی فعالیت شرکت هفت تپه اختصاص دارد.

محسنی اژه‌ای در ادامه سفر خود به خوزستان در نشست شورای اداری و همچنین شورای قضایی استان حضور خواهد داشت و در انتها از طریق شبکه سیمای خوزستان با مردم صحبت می‌کند.

منبع: ایرنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: