تاریخ انتشار: ۰۹:۴۵ - ۰۸ آبان ۱۴۰۰
جانشین جعفر سمیعی در هیئت مدیره پرسپولیس هنوز مشخص نشده است.

گزینه های مدیرعاملی پرسپولیس

رویداد۲۴ با اینکه جعفر سمیعی مدت‌هاست از مدیرعاملی و عضویت در هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس استعفا کرده اما هنوز وزارت ورزش و جوانان برای انتخاب جانشین وی آستین‌ها را بالا نزده است.

بحث انتخاب مدیرعامل، موضوعی است که به سیاست اصلی وزارتخانه باز می گردد. حمید سجادی در حال مطالعه دقیق روی نام چهار نفر است تا زمام امور مدیریتی باشگاه پرسپولیس را به یکی از این چهار نفر بسپارد اما هر کدام از این افراد، با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنند که انتخابشان را سخت و مشکل کرده است.

دو نفر از این کاندیداها بازنشسته هستند، یک نفرشان در یک منصب دولتی مشغول به فعالیت شده و فرد آخر هنوز قبول نکرده که مدیرعامل پرسپولیس شود.


بیشتر بخوانید: بدهی ۳۰۰ میلیاردی مانع بزرگ انتخاب مدیر جدید پرسپولیس!


بنابراین بحث مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس به بن بست رسیده و مشخص نیست چه اتفاقی رخ می دهد. هر چند اطرافیان وزیر اعتقاد راسخ دارند که به زودی تکلیف مدیرعامل مشخص خواهد شد.

از سوی دیگر، هیئت مدیره باشگاه در حال حاضر ناقص و قابل نقد است. هیئت مدیره با چهار عضو به نامهای صدری، غلامعلی‌پور، فیاض و مسجدی به کار خود ادامه می دهد و بعد از جدایی سمیعی، هیچ فرد دیگری به مجمع مدیران باشگاه اضافه نشده است. این موضوع باید مورد بررسی دقیق قرار بگیرد که چرا چنین اتفاقی نیفتاده و در دو ماه گذشته، قانون شکنی صورت گرفته است.

خبر های مرتبط
برچسب ها: رویداد24 ، پرسپولیس
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: