تاریخ انتشار: ۱۱:۴۴ - ۱۰ آبان ۱۴۰۰

کنایه جنجالی یحیی گل محمدی به استقلالی‌ها

یحیی گل محمدی، سرمربی پرسپولیس، می‌گوید از روند داوری ناراحت است و این موضوع نگرانش کرده است.

یحیی گل محمدی

رویداد۲۴ پرسپولیس در شرایطی امروز از ساعت ۱۶ باید دراراک به مصاف آلومینیوم این شهر برود که نیاز مبرم به کسب برد سوم در لیگ برتر دارد. شاگردان یحیی گل محمدی دو بازی ابتدایی را برده اند و برای عقب نماندن ازدیگر مدعیان این دوره از جمله سپاهان و استقلال محکوم به کسب پیروزی هستند.

این مورد البته چندان ساده هم نخواهد بود، چون آلومینیوم در این فصل تیم منسجمی نشان داده و از پیش بازنده نخواهد بود. البته که به نظر می‌رسد یحیی گل محمدی به غیر از کسب سه امتیاز، ذهنش درگیر موضوع داوری هم است. او همین روز گذشته با کنایه زدن به استقلالی‌ها و پنالتی‌هایی که به سود این تیم اعلام شده ابراز نگرانی کرده است. استقلال در سه هفته نخست دو پنالتی به دست آورده که البته هر دو را هم به هدر داده است.

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس، اما می‌گوید: «در این هفته‌هایی که گذشت هواداران ما نگران بحث داوری هستند و اتفاقاتی برای ما افتاد را با تیم‌های دیگر مقایسه می‌کنیم که خیلی راحت برایشان پنالتی گرفته می‌شود یک مقدار نگران کننده است. هفته قبل یک گل سالم زدیم و یک پنالتی که در بازی با فولاد به گواه کارشناسان پنالتی نبود، ولی متاسفانه این مساله نگرانی ایجاد کرده و امیدوارم که با دقت بیشتری به این مساله رسیدگی شود و تمرکز بیشتری روی بحث دیدن این صحنه‌ها وجود داشته باشد.»

خبر های مرتبط
برچسب ها: یحیی گل محمدی
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: