تاریخ انتشار: ۱۰:۱۴ - ۱۵ آبان ۱۴۰۰
مدیر عامل بانک ملی ایران در نشست"تعیین تکلیف وظایف بخش‌های مختلف بانک برای برون رفت از زیان دهی"تاکید کرد: بانک ملی ایران باید با بسیج همه توان مدیران و کارکنان، از مسیر زیان دهی خارج شود.

برگزاری نشست تعیین وظایف بخش‌های مختلف بانک ملی ایران برای برون رفت از زیان دهی

رویداد۲۴ به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، دکتر محمد رضا فرزین در این نشست که با حضور بت شکن مشاور عالی مدیر عامل و عباس شفیعی رئیس هیات مدیره، ناصر شاهباز، مسعود خاتونی، سید فرید موسوی از اعضای هیات مدیره و جمعی از معاونان مدیر عامل، روسای ادارات کل و مدیران امور شعب حضور داشتند، گفت:با تعیین وظایف هر یک از اعضای هیات مدیره و معاونان در جلسه امروز، باید برنامه‌ای مدون، کارآمد و عملیاتی تدوین و همه بخش‌های بانک برای تحقق این برنامه بسیج شوند.

فرزین افزود:در این برنامه باید علاوه بر مشخص شدن راه‌های کاهش زیان دهی بانک، زمان تحقق این اهداف نیز تعیین شود تا بر اساس این زمانبندی از بخش‌های مختلف مطالبه گری صورت گیرد.

مدیر عامل بانک ملی ایران با تاکید بر اینکه راه برون رفت بانک از مشکلات، شناخت دقیق از شرایط بخش‌های مختلف است، گفت:اعضای هیات مدیره و معاونان باید با دست پر در جلسات تصمیم گیری حضور یابند.

وی با اشاره به تاکیدات وزیر امور اقتصادی و دارایی برای خروج از بنگاهداری افزود:این اقدام می‌تواند به کاهش زیان دهی بانک منجر شود.

شایان ذکر است که در این نشست اعضای هیات مدیره، معاونان و روسای ادارات کل با ارائه گزارش وضعیت، راه‌های برون رفت بانک از زیان دهی را بررسی کردند.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: