تاریخ انتشار: ۱۱:۳۴ - ۱۹ آبان ۱۴۰۰
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران درباره آتش‌سوزی در ساختمان شماره ۲ شورای اسلامی این شهر توضیح داد.

آتش‌سوزی در شورای شهر تهران

رویداد۲۴ سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی دراین باره گفت:‌ دقایقی پیش آتش‌سوزی در یکی اتاق‌های واقع در ساختمان شماره ۲ شورای شهر تهران به آتش‌نشانی اعلام شد که بلافاصله عوامل آتش نشانی از نزدیک ترین ایستگاه به محل اعزام شدند.

وی با بیان اینکه این حریق جزئی بود، گفت: خوشبختانه با حضور به موقع آتش‌نشانان در محل شعله‌های آتش اطفاء شده و هم اکنون عملیات لکه‌گیری و ایمن سازی در حال انجام است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران همچنین یک ساعت پس از آغاز آتش سوزی در ساختمان شورای شهر تهران جزئیات آتش سوزی رخ داده در شورای شهر تهران را تشریح کرد.

سید جلال ملکی دراین‌باره گفت:‌حوالی ساعت ۱۰:۱۵ صبح امروز حادثه آتش‌سوزی در ساختمان شماره ۲ شورای شهر تهران به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان سه ایستگاه را به محل اعزام کرد و اولین گروه از آتش‌نشانان در کمتر از سه دقیقه بعد در محل حاضر شدند.

وی با بیان اینکه محل آتش‌سوزی یک اتاق اداری در طبقه دوم ساختمان شورای شهر تهران بود، گفت:‌ این اتاق حدود ۱۲ متر مربع مساحت داشت و شعله آتش در حال سرایت به سقف کاذب و اتاق‌های کناری بود که با اقدام به موقع آتش‌نشانان از آن جلوگیری شده و دقایقی بعد نیز شعله‌های آتش به طورکامل خاموش شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه در حال حاضر آتش‌نشانان در حال ایمن سازی در محل هستند، تصریح کرد:‌ این حادثه مورد فوتی و مصدومیت نداشته است. همچنین علت وقوع این حادثه از سوی کارشناسان در حال بررسی است.

وی تصریح کرد:‌ ساختمانی که جلسات صحن شورا در آن برگزار می‌شود، ساختمان شماره یک بوده و ساختمان شماره ۲ در مجاورت آن قرار دارد.

برچسب ها: رویداد24 ، شورای شهر
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: