تاریخ انتشار: ۱۵:۱۹ - ۲۱ آبان ۱۴۰۰
احتمال کاپیتانی وحید امیری در بازی بعدی تیم ملی وجود دارد.

کاپیتان تیم ملی

رویداد۲۴ این احتمال وجود دارد وحید امیری پس از کاپیتانی در پرسپولیس، در تیم ملی نیز بازوبند را به بازو ببندد.

این احتمال وجود دارد روزهای فوق العاده وحید امیری بعد از کاپیتانی در پرسپولیس با در اختیار گرفتن بازوبند در تیم ملی ادامه پیدا کند.

  در بازی دیروز تیم ملی ایران مقابل لبنان، علیرضا جهانبخش با دریافت کارت زرد دو اخطاره شد و بازی بعدی تیم ملی مقابل سوریه را از دست داد. کاپیتان های تیم ملی به ترتیب احسان حاج صفی، کریم انصاری فرد، علیرضا جهانبخش و وحید امیری هستند.


  بیشتر بخوانید: ملی‌پوشان به سیم آخر زدند


  از این رو و با توجه به این که اسکوچیچ نشان داده اعتقادی به حضور ثابت کریم انصاری فرد در ترکیب تیم ملی ندارد و احسان حاج صفی نیز بعید است با توجه به درخشش عزت اللهی و امیری در پست های هافبک دفاعی و دفاع چپ راهی میدان شود، ممکن است وحید امیری در بازی با سوریه بازوبند کاپیتانی را بر بازو ببندد.

  وحید امیری هفته قبل و در آخرین بازی پرسپولیس نیز بازوبند کاپیتانی را در غیاب سیدجلال حسینی، امید عالیشاه و کمال کامیابی نیا برای اولین بار بر بازو بست و حالا به نظر می رسد این فرصت را دارد تا بازوبند کاپیتانی تیم ملی را هم در اختیار بگیرد. البته وحید امیری پیش از این هم بازوبند کاپیتانی تیم ملی را به بازو بسته بود اما هرگز به عنوان کاپیتان تیم ملی از ابتدا وارد زمین نشده است.

  منبع: طرفداری
  خبر های مرتبط
  نظرات شما
  نام:
  ایمیل:
  * نظر: