تاریخ انتشار: ۰۴:۲۱ - ۰۷ آذر ۱۴۰۰

توصیه‌های پدرانه امین حیایی به پسرش

امیرمحمد زند اظهار کرد: دارا حیایی از شاگردان من بود و می‌توانم شهادت بدهم که بدون پارتی پدرش امین حیایی وارد این حوزه شد.

امین حیایی

رویداد۲۴  امیرمحمد زند، درباره سریال‌هایی با محور کارآفرینی بود، گفت: در واقع درباره این سریال‌ها نمی‌شود گفت ژانر خاصی دارند؛ تراژدی یا پلیسی هستند، بلکه از گونه‌های اجتماعی هستند و فکر می‌کنم از سال‌های ۱۳۸۲ تلویزیون چنین سریال‌هایی داشته است که به حوزه کسب و کار و تولید ملی می‌پرداخته اند.امین حیایی

این بازیگر با بیان اینکه «از سرنوشت» سریال محبوب و پرمخاطبی بود، تاکید کرد: دارا حیایی، کیسان دیباج، فاطیما بهارمست، پوریا پورسرخ، لیلا بلوکات، مجید واشقانی، مائده طهماسبی، حسین پاکدل و شبنم فرشادجو بازیگران این سریال بودند.

دارا حیایی از شاگردان من بود و می‌توانم شهادت بدهم که بدون پارتی پدرش امین حیایی وارد این حوزه شد. امین هیچ کمکی نکرده است. گفته می‌خواهی برو درسش را بخوان و راهش را برو. تهیه کننده این سریال اکبرتحویلیان است. محمدرضا خردمندان و علیرضا بذرافشان کارگردان کار بوده اند و فصل جدید آن در حال نگارش است.


بیشتر بخوانید: تفریحات لاکچری امین حیایی و پسرش +عکس


زند در پایان گفت: امیدوارم با مدیریت آقای جبلی این روز‌ها که بحث تولید ملی و حمایت از تولید ملی بسیار مهم است سریال سازی در این حوزه پرطمطراق‌تر شود.

خبر های مرتبط
برچسب ها: امین حیایی
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: