تاریخ انتشار: ۱۱:۰۷ - ۱۳ آذر ۱۴۰۰

اضافه شدن ۳۶ اپراتور جدید به شبکه رومینگ بین‌الملل همراه اول

با افزایش ۳۶ اپراتور از ۳۱ کشور به شبکه‌های قابل استفاده برای سیمکارت‌های اعتباری در رومینگ بین‌الملل همراه اول، دایره ارتباطات مشترکان تلفن همراه گسترده‌تر شد.

اضافه شدن ۳۶ اپراتور جدید به شبکه رومینگ بین‌الملل همراه اول
رویداد۲۴ به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، براساس توافقات جدید اپراتور اول تلفن همراه ایران با اپراتور‌های خارجی، تعداد شبکه‌های خارجی که مشترکان اعتباری می‌توانند با استفاده از سیمکارت خود از سرویس رومینگ بین الملل استفاده کنند، به ۱۳۹ اپراتور در ۸۵ کشور افزایش یافت.

با پیوستن این رنج جدید از اپراتور‌های بین المللی به جدول کشور‌های طرف قرارداد همراه اول با امکان شارژینگ آنلاین برای سیمکارت‌های اعتباری، مشترکان اعتباری همراه اول می‌توانند از سرویس رومینگ بین الملل در گستره وسیع تری از جهان بهره‌مند شوند.

مشترکان دائمی نیز بدون دغدغه از هزینه‌های علی الحساب، می‌توانند با استفاده از امکان شارژینگ آنلاین سامانه صورتحساب همراه اول، به راحتی از این شبکه‌ها بهره‌مند شوند.

گفتنی است، امکان استفاده از تلفن همراه برای ارسال یا دریافت صوت، دیتا و پیامک هنگام مسافرت به خارج از محدوده جغرافیایی تحت پوشش شبکه اپراتور کشور مبدا، با استفاده از شبکه‌های تلفن همراه کشور مقصد را سرویس رومینگ بین الملل می‌گویند.

مشترکان همراه اول می‌توانند قبل از سفر‌های خارجی، با شماره گیری کد دستوری «ستاره ۱۰ ستاره ۲۹ مربع» از فعال بودن سرویس رومینگ خود اطمینان حاصل کنند.

علاقه مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه رومینگ همراه اول به نشانی https://mci.ir/roaming مراجعه کنند.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: