تاریخ انتشار: ۲۱:۴۳ - ۱۴ آذر ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۱ نظر

گران شدن خودرو در پی نوسان قیمت ارز / اتحادیه نمایشگاه‌داران: در روز‌های اخیر قیمت پراید و کوئیک تا ۳ میلیون و قیمت ۲۰۶ و ۲۰۷ تا ۶ میلیون تومان افزایش یافته

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو تهران گفت: نوسان قیمت ارز در روز‌های اخیر باعث رکود در بازار خودرو شده و تقریبا خرید و فروشی در این بازار انجام نمی‌شود.

افزایش قیمت خودرورویداد۲۴ سعید موتمنی در رابطه با وضعیت بازار خودرو پس از نوسان‌های اخیر قیمت ارز، گفت: وقتی قیمت ارز دچار نوسان می‌شود، فروشندگان یا قیمت‌ فروش خودرو‌ها را افزایش می‌دهند و یا خودرویی برای فروش به بازار عرضه نمی‌کنند.

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو تهران افزود: در شرایط نوسان قیمت ارز و با توجه به تاثیر آن بر افزایش قیمت خودرو، معمولا خریداران نیز اقدامی برای خرید خودرو نمی‌کنند و بر این اساس خرید و فروش خودرو در بازار راکد می‌شود.

وی اظهار داشت: تا زمانی که قیمت ارز در کانالی ثابت نماند معمولا شرایط خرید و فروش خودرو در بازار راکد خواهد ماند.

موتمنی با بیان اینکه اکنون قیمت خودروهای داخلی و خارجی در بازار افزایش یافته است، گفت: در روزهای اخیر قیمت پراید و کوئیک حدود 2 تا 3 میلیون تومان و قیمت 206 و 207 دنده‌ای و اتومات بین 5 تا 6 میلیون تومان افزایش یافته است.

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو با بیان اینکه قیمت خودروهای خارجی نیز افزایش یافته است، گفت: برای این خودروها با توجه به افزایش قیمت‌ در روزهای اخیر تقاضایی وجود ندارد.

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۹/۱۵
0
0
چرا اعتراف نمیکنید که به لطف ذینفعان در این ده سال که همیشه منافع عمومی فدای منافع ذینفعان شد دیگه تنبونتان را هم تو بورس ،مشکلات آموزش پرورش و نسل آینده ،پرستان و اورژانس پر التهاب ،دارو درمان ،اب محیط زیست ایران خودرو ،یایپا ، نمیتوانید تنبونتان را هم بالا بکشید سند تحول با شکست مواجه شده و هیچ کس نیست اعتراف کند
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: