تاریخ انتشار: ۱۷:۰۵ - ۱۷ آذر ۱۴۰۰

تمجید رسانه عمانی از برانکو به‌دنبال یک موفقیت تاریخی

یک رسانه عمانی که از عملکرد برانکو در دو بازی ابتدایی جام کشور‌های عربی انتقاد کرده بود پس از پیروزی مقابل بحرین تفکرات این مربی را عامل موفقیت عمان دانست.

برانکو

رویداد۲۴ تیم ملی عمان با شکست بحرین به‌عنوان تیم دوم از مرحله گروهی مسابقات جام کشور‌های عربی صعود کرد در حالی که در دو بازی قبلی مقابل عراق به تساوی دست یافته و برابر قطر شکست خورده بود.

روزنامه الوطن عمان که چند روز پیش از برانکو انتقاد شدیدی کرده بود، در خصوص پیروزی ۳ بر صفر شاگردان این مربی مقابل بحرین نوشت: فلسفه و تفکرات برانکو نتیجه‎بخش بود و تیم ما را به مرحله بعدی رساند تا مقابل تونس قرار بگیرد. با وجود همه انتقادات عمان در این مسابقات عملکرد رو به پیشرفتی داشته است هرچند برابر قطر هم در آخرین دقایق شکست خورد و می‎توانست به نتیجه بهتری دست یابد، با وجود این، پیروزی شایسته و قاطع مقابل بحرین تیم ما را با قدرت به مرحله بعدی رساند و این یک موفقیت تاریخی بود. از سال ۱۹۶۳ تا کنون عمان موفق به صعود از مرحله گروهی این رقابت‎ها نشده بود.

این روزنامه در ادامه نوشت: تیم ما برابر بحرین فراتر از انتظار ظاهر شد و با تفکرات برانکو عملکرد و نمایش متفاوتی در این دیدار داشت. سرمربی کروات در این مسابقه تیمش را با اندیشه‎های هجومی به میدان فرستاد و با شایستگی حریف را مغلوب کرد.

منبع: تسنیم
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: