تاریخ انتشار: ۱۵:۰۸ - ۲۱ دی ۱۴۰۰
پیشکسوت پرسپولیس:

خریدهای گل محمدی افتضاح بودند/ برخی بازیکنان کم کاری می‌کنند باید اخراج شوند

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: از بس دروغ گفتند و سند سازی کردند که دیگر همه مردم قضیه را متوجه شدند. ضمن اینکه من می دانم عده ای از همین داخل ایران راپورت دادند تا پرسپولیس و استقلال حذف شوند.

بازیکنان پرسپولیس

رویداد۲۴ با بهروز سلطانی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص شرایط این تیم بعد از تساوی نا امید کننده مقابل شهرخودرو و البته حذف از لیگ قهرمانان آسیا گفت و گویی انجام دادیم که در ادامه می خوانید.

پرسپولیس نتیجه ناامید کننده ای مقابل شهرخودرو بدست آورد. نظر شما در این خصوص چیست؟

به نظرم یکی از ضعیف‌ترین بازی هایی که پرسپولیس در این چند سال  انجام داد این بازی بود. من مدت ها بود که چنین نمایش ضعیفی از پرسپولیس ندیده بودم و آن ها در نیمه دوم و وقتی که نیاز به گل داشتند، هیچ کار مثبتی انجام ندادند. پرسپولیس فوتبال همیشه فوتبال تک ضرب و زیبایی بازی می‌کرد اما در این بازی دیدیم که در بیش‌تر دقایق توپ روی هوا بود. یکی از بدترین بازی‌های پرسپولیس را شاهد بودیم.

به نظر شما مشکل پرسپولیس کجاست؟

من رک حرف هایم را می زنم و از کسی نمی ترسم .برخی از بازیکنان پرسپولیس  کم کاری می کنند و اصلا در حد و اندازه های پرسپولیس نیستند. اینکه چرا این اتفاقات رخ می دهد را نمی دانم ولی چیزی است که کاملا مشخص است و چند بازیکن را همین حالا باید بیرون کنند. ضمن اینکه خریدهای گل محمدی افتضاح بودند و اصلا به کار تیم نیامدند.

به نظر شما این تیم می تواند در این فصل هم قهرمان شود؟

ما به پرسپولیس امیدوار هستیم اما تیم باید برگردد به آن روزهایی که فوتبال بازی می‌کرد. پرسپولیس هر زمانی فوتبال تک ضرب بازی کرده موفق بوده اما هر زمانی مثل بازی شهرخودرو توپ روی هوا باشد، پرسپولیس نمی‌تواند عملکرد خوبی داشته باشد. پرسپولیس در برابرشهرخودرو اصلا  فرصت گلی نداشت و بد بازی کرد. در خط حمله نیاز به جذب بازیکن داریم. در خط هافبک هم پرسپولیس باید بازیکنی جذب کند که کمک حال تیم باشد. در خط هافبک واقعا پرسپولیس ضعف دارد. اگر این ضعف ها برطرف شود بله می توانیم بازهم قهرمان شویم، ولی اگر اوضاع به همین شکل پیش برود نه شانسی برای قهرمانی نخواهیم داشت.


بیشتر بخوانید: خرید گل‌محمدی از دو لیگ عجیب!


در مورد عملکرد حامد لک نظر شما چیست؟

به نظرم او ضعیف شده و دلیلش هم نداشتن رقیب است. از وقتی رادو رفته او می داند که در همه بازی ها فیکس است و به همین دلیل اشتباهات مختلفی در بازی های گذشته از حامد دیدیم. اینکه پول رادو را ندادند و او مجبور به ترک ایران شد، کار بسیار بدی بود و به ضرر پرسپولیس تمام شد. پرسپولیس هرچه زودتر یا باید رادو را برگرداند و یا یک گلر ششدانگ بخرد.

در مورد حذف پرسپولیس و استقلال از آسیا چه صحبتی دارید؟

به نظرم اتفاق بسیار خوبی بود. تا چه زمانی این دو باشگاه می خواهند دست در جیب مردم بکنند و از پول مالیات خرج کنند. یک زمانی باید جلوی این اتفاق گرفته شود و تکلیف این دو باشگاه را مشخص کنند. می دانم هواداران ناراحتند و من کاملا حس و حال آن ها را درک می کنم ولی آنقدر مدیران ما ضعیف هستند که دیگر چاره ای نمانده و ای اف سی مجبور شد این دو تیم را حذف کند. از بس دروغ گفتند و سند سازی کردند که دیگر همه مردم قضیه را متوجه شدند. ضمن اینکه من می دانم عده ای از همین داخل ایران راپورت دادند تا پرسپولیس و استقلال حذف شوند. نمی دانم چه اتفاقی می افتد ولی امیدوارم مشکل این دو تیم ریشه ای حل شود تا دیگر شاهد این اتفاقات تلخ نباشیم.

خبر های مرتبط
برچسب ها: پرسپولیس تهران
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: