تاریخ انتشار: ۱۰:۰۷ - ۲۶ دی ۱۴۰۰

اشتباهات ناتمام گل‌محمدی/ گزینه عجیب در لیست خرید سرمربی پرسپولیس!

یحیی گل‌محمدی در این ۲ سال کم خرید اشتباه نداشته است و به نظر می‌رسد این بار هم قرار است این ماجرا تکرار شود.

یحیی گل محمدی

رویداد۲۴ همه می‌دانند که پرسپولیس در فصل نقل‌وانتقالات زمستانی نیاز به جذب بازیکنان زیادی دارد و مخصوصا بعد از مصدومیت عیسی آل‌کثیر حتما باید یکی، دو مهاجم جذب کند.

در این بین یکی از نام‌های عجیبی که این روزها اطراف پرسپولیس مطرح شده، شروین بزرگ است. بزرگ که متولد سال ۷۱ در رشت است، در این سال‌ها برای تیم‌هایی همچون سپیدرود، چوکا، داماش، ماشین‌سازی، مس کرمان و فولاد خوزستان توپ زده است. او امسال در عضویت نفت آبادان است و این هفته به‌خاطر گل بسیار زیبایی که از میانه‌های میدان به هوادار زد، خیلی مورد توجه قرار گرفته است. در عین حال اما مطرح شدن نام این بازیکن حول و حوش پرسپولیس اتفاق عجیبی به‌نظر می‌رسد.

بدون تعارف و با احترام به این بازیکن، شروین بزرگ در این سن و سال و با این سوابق فوتبالیستی به‌نظر نمی‌رسد که قرار باشد گره از کار خط حمله سرخپوشان باز کند. یحیی گل‌محمدی در این ۲ سال کم از این خریدها نداشته و اگر قرار بود یکی مثل بزرگ، حلال مشکلات خط حمله پرسپولیس باشد، پیش از او نفراتی مثل آرمان رمضانی یا حامد پاکدل این کار را می‌کردند. پاکدل پارسال دست‌کم در مقطعی در کورس آقای گلی بود؛ شروین بزرگ چه کرده که نامش را برای حضور در پرسپولیس مطرح می‌کنند؟ حتما خود یحیی بهتر از هر کس دیگری می‌داند که این بار فرصتی برای خریدهای ناکارآمد در اختیار ندارد.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: