تاریخ انتشار: ۱۱:۰۳ - ۲۸ دی ۱۴۰۰

یحیی گل‌محمدی از سرمربیگری پرسپولیس استعفا می‌دهد؟

ابراهیم اسدی می گوید مشکلات مالی سرخ ها فشار زیادی به سرمربی این تیم وارد کرده است.

استعفا یحیی گل‌محمدی از پرسپولیس

رویداد۲۴ ابراهیم اسدی هافبک سابق پرسپولیس در خصوص اظهارات درویش مدیرعامل جدید سرخ ها که خود را وارث حجم زیادی از بدهی دانسته بود می گوید: در اینخصوص هواداران حق دارند نگران باشند، اما در پرسپولیس همیشه این‌طور بوده که یک مدیر می‌آید و بدهی برجا می‌گذارد و مدیر بعدی باید به فکر جبران باشد و مدیر بعدی هم بدهی برای بعدی گذاشته است.

پرسپولیس مدیرانی داشته که این مشکل‌ها را ایجاد کردند مثل قرارداد با استوکس یا کالدرون و همین الان هم بازیکنان خارجی در آینده، معلوم نیست شاید برای پول به مشکل بخورند. ‌خود من هم ۷۰ میلیون‌تومان از پرسپولیس طلب داشتم و بخشیدم، اما هشت میلیون و چهارصدهزار تومان مالیات آن پول برایم آمد! در دوره‌ای که بازی می‌کردم مدیران وقت مالیاتم را پرداخت نمی‌کردند. ‌شما ببینید ناصر ابراهیمی چند سال است که در پرسپولیس نیست، اما هنوز از این تیم طلب دارد.

اسدی در خصوص اینکه مدیریت جدید سرخ ها در این تیم موفق می شود یا نه گفت: سطح توقع در پرسپولیس بالا است، این تیم در گذشته هم شرایط مالی بدی داشته است. مدیری که به پرسپولیس می‌آید باید با دست پر وارد شود. به‌نظر خودم یک مدیر که با بازیکنان و کادرفنی و هواداران در ارتباط باشد و یک مدیر هم که به باشگاه پول بیاورد می‌توانند به پرسپولیس کمک کنند.

این میز و صندلی (مدیریت) اسمش فراتر از هر فردی است. خدا کند که شرایطی به‌وجود بیاید که سرخابی‌ها خصوصی شوند، اما با شرایطی که دارند بعید می‌دانم این‌طور شود! در پرسپولیس باید با دست پر وارد شد وگرنه کار برای کادرفنی هم سخت می‌شود. من شنیدم یحیی گفته امیدوارم ناچار به استعفا نشوم! درنظر بگیرید به‌دلیل کرونا فعلا هوادار به استادیوم‌ها نمی‌آید، اگر ایرادها برطرف نشود در استادیوم‌ها کادرفنی را تحت فشار می‌گذارند و کار را سخت می‌کنند.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: