تاریخ انتشار: ۱۶:۴۰ - ۰۱ بهمن ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۲ نظر

استاندار تهران: خانواده‌ها نگرانند؛ اما مدارس حتما بازگشایی می‌شوند

استاندار تهران از پیگیری گام به گام بازگشایی حداکثری مدارس توسط وزرای کشور، اموزش و پرورش، علوم و استانداری تهران خبر داد.

شرایط بازگشایی مدارس

رویداد۲۴ محسن منصوری استاندار تهران درباره بازگشایی مدارس و بلاتکلیفی برخی مدارس درپی عدم ابلاغ رسمی برای بازگشایی گفت: درحال پیگیری موضوع هستیم. چند روز گذشته نیز جلسه‌ای با در همین رابطه با حضور وزارای کشور، آموزش و پرورش و علوم برگزار شد.

وی افزود: بازگشایی حداکثری، مصوبه ستاد ملی کرونا و دستور رییس جمهور است لذا موضوع توسط وزرای کشور، آموزش و پرورش و علوم و استانداری تهران دنبال خواهد شد تا ان شاالله با رعایت پروتکل‌های بهداشتی بازگشایی حداکثری اتفاق بیافتد.

استاندار تهران ادامه داد: خانواده‌های تهرانی حساسیتی در این موضوع دارند که شاید بیشتر از سایر نقاط کشور است ولی نباید بگذاریم این حساسیت منجر به افت تحصیلی دانش آموزان شود؛ بر همین اساس گام به گام موضوع را پیگیری خواهیم کرد تا بازگشایی حداکثری محقق شود.

منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
برچسب ها: بازگشایی مدارس
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
amir
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۰۴ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۱
0
1
همین جملات نشون میده شما شاید زیاد سرکشی کنید و انواع سفر برید اما هیچوقت تو میدون قرار نمیگیرید ساده تر بگم : اینهمه کشته و مصدوم از "" کرونا "" هیچوقت کسیو که بهشون ویروس انتقال داده نه دیدن و نه حس کردن اما همه رو به موت شدن رو شدیداً لمس کردن
محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۳ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۲
0
1
من تنها فرزندم رو به مدرسه نمیفرستم چون نه هزینه ی سنگین برای درمان کرونا رو دارم و نه دیگه تحمل مرگ عزیزانم رو...
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: