تاریخ انتشار: ۰۹:۳۲ - ۰۳ بهمن ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۲ نظر

توضیح مهم سخنگوی شورای نگهبان درباره طرح رتبه‌بندی معلمان

سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به اینکه رتبه‌بندی معلمان تکلیف قانونی برنامه ششم و قانون بودجه است، اظهار امیدواری کرد مجلس به زودی ایرادات را برطرف کند.

توضیح مهم سخنگوی شورای نگهبان درباره طرح رتبه‌بندی معلمان

رویداد۲۴ هادی طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان در صفحه شخصی خود در اینستاگرام با اشاره به بررسی لایحه «نظام رتبه‌بندی معلمان» در نشست شورای نگهبان خاطرنشان کرد: ما در شورای نگهبان از اولین روز دریافت مصوبه تا آخرین لحظات مهلت قانونی جهت اظهارنظر نسبت به آن، جلسات مختلفی برگزار نموده و پیگیری‌های متعددی در جهت رفع ابهامات و شفاف‌تر شدن مصوبه برای اجرای بهتر آن انجام دادیم که برخی از آن‌ها روشن شد و برخی باقی ماند.

سخنگوی شورای نگهبان ادامه داد: امیدوارم به زودی در مجلس نیز ابهامات و اشکالات باقیمانده مرتفع گردد تا هرچه سریعتر فرهنگیان عزیز، شاهد اجرای این تکلیف قانونی که در سند تحول آموزش و پرورش، قانون برنامه ششم توسعه و قانون بودجه آمده، باشند.

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۵۴ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۳
0
0
دروغ دروغ دروغ
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۳۵ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۴
0
0
قابل توجه اونها بی که میگن دولت به معلمعا خیلی می‌رسد چون. از صبح تا شب روزنامه هاذخبرگزاریهای ،تلویزیون همه از افزایش حقوق معلمعا صحبت میشه

باید به اطلاع برسانم چون جمعیت معلمان زیاد هستند و به هفده میلیون دانش آموز خدمات رسانی میکنند پس چهل درصد دولت را وزرات آموزش پرورش تشکیل می‌دهند..آیا شما بروید ببینید چهل درصد بودجه را هم به آموزش پرورش میدهند یا نه ؟؟؟

چون وزارت آموزش پرورش بیشترین نیرو را دارد همیشه نسبت به وزارت خانه های دیگر که کمتر نیرو دارند نوعی نگاه بخل آمیز نسبت به این وزارت خانه وجود دارد و تا بودجه آیی به آموزش پرورش داده شود از هفت خوان رستم باید گذشته شود
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: