تاریخ انتشار: ۱۳:۲۰ - ۱۵ بهمن ۱۴۰۰

خبر مهم نماینده مجلس درباره رتبه‌بندی معلمان

نماینده مردم شهرستان‌های شهرکرد، سامان و بن در مجلس شورای اسلامی با گرامی‌داشت دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: لایحه مصوب مجلس یازدهم برای رتبه‌بندی معلمان به‌زودی اجرایی می‌شود و نمایندگان تسریع در اجرای این لایحه را از دولت خواستار شده‌اند.

رتبه بندی معلمان

رویداد۲۴ احمد راستینه هفشجانی دیروز (پنجشنبه) در آیین معارفه مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری در فرهنگسرای شهرکرد تاکید کرد: تجلیل مقام معلم و فرود آوردن سر تعظیم در برابر مقام معلم سرلوحه همگان باشد.

وی افزود: آموزش و پرورش با تربیت انسان تراز مکتب اسلام و انقلاب، جامعه‌ای باشکوه برای آینده پُرافتخار ایران تربیت می‌کند.

  راستینه توجه به فرهیختگان و استفاده از آنان برای تضمین برنامه‌های اولویت‌دار کشور را ضروری اعلام و تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران عظمت و آزادگی را برای کشور به ارمغان داشت و آموزش و پرورش با تربیت دانشمندان و انسان‌های بزرگ اقتدار و عظمت خود را ثابت می‌کند.

  وی با قدردانی از تلاش‌های مدیرکل سابق آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری یادآور شد: مدیرکل جدید این مجموعه تمرکز خود را برای تربیت و ارتقای منزلت صاحبان تربیت به‌کار گیرد.

  در این آیین از زحمات فرحناز قائدامینی مدیرکل سابق آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری قدردانی و افشین (حسین) امیریان به‌ عنوان مدیرکل آموزش و پرورش استان معرفی شد.

  منبع: گسترش نیوز

  خبر های مرتبط
  نظرات شما
  نام:
  ایمیل:
  * نظر: