تاریخ انتشار: ۲۱:۴۵ - ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۱

کی‌روش دوباره گزینه شد!

کارلوس کی‌روش به یکی از گزینه‌های هدایت تیم کایزر چیفز آفریقای جنوبی تبدیل شد.

کارلوس کی‌روشرویداد۲۴ دومین دوره حضور استوارت باکستر بر روی نیمکت کایزر چیفز آفریقای جنوبی به پایان رسید و این سرمربی که در دوره اول هدایت این تیم توانسته بود کایزر چیفز را به دو عنوان قهرمانی لیگ آفریقای جنوبی برساند، به دلیل کسب نتایج ضعیف از هدایت این تیم کنار گذاشته شد.

این اعلامیه توسط مدیر ورزشی کایزر یعنی موتاونگ جونیور به تیم فنی اعلام شد و گمان می‌رود که دستیاران این سرمربی به نام‌های آرتور زوانه و دیلیون شپارد تا پایان فصل هدایت این تیم را برعهده داشته باشند.

پس از برکناری استوارت باکستر، بحث و گمانه زنی درخصوص گزینه‌های جانشینی این سرمربی مطرح شده و اکنون دو رسانه مطرح آفریقای جنوبی از کارلوس کی‌روش به‌عنوان یکی از گزینه‌های هدایت کایزر چیفز نام می‌برند.

رسانه Soccer Laduma در خبری به اخراج استوارت باکستر پرداخته و نوشته است که کارلوس کی‌روش به‌عنوان یکی از گزینه‌های هدایت کایزر چیفز مطرح شده و به‌زودی مذاکرات با سرمربی پرتغالی آغاز خواهد شد.


بیشتر بخوانید:  کی‌روش: نمی‌توانم هدایت عراق را قبول کنم


همچنین، وب‌سایت سان آفریقا به سه گزینه برای نشستن بر روی نیمکت تیم آفریقایی اشاره کرده که یکی از آنها سرمربی اسبق تیم ملی ایران است. سان نوشته است: سرمربی سابق مصر پس از ناکامی در راهیابی این تیم به جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر، راه خود را از مصر جدا کرد. کی روش یک مربی کهنه کار است که عقل، رهبری و تجربه را برای چیفز به ارمغان می‌آورد. او در دسترس است و می‌تواند از یک شروع جدید در لیگ آفریقای جنوبی با باشگاهی با تاریخ عظیم بهره مند شود.

تیم فوتبال کایزر چیفز اکنون با ۳۹ امتیاز از ۲۳ مسابقه در رتبه چهارم جدول رده بندی لیگ آفریقای جنوبی حضور داشته و با صدر جدول ۱۸ امتیاز فاصله دارد. کارلوس کی‌روش پیش از این نیز سابقه کار در آفریقای جنوبی و هدایت تیم ملی این کشور را در کارنامه دارد.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: