تاریخ انتشار: ۱۷:۲۰ - ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۱
یحیی گل‌محمدی:

مهم‌ترین بازی پرسپولیس با پیکان است/ نباید از قهرمانی ناامید شویم

سرمربی پرسپولیس می‌گوید مهم‌ترین بازی تیمش در شش بازی باقی مانده از فصل جاری در دیدار نخست با پیکان است.

یحیی گل محمدیرویداد۲۴ یحیی گل‌محمدی در حاشیه تمرین تیمش گفت: بعد از شکست مقابل آلومینیوم، چند روزی تمرینات ما تعطیل بود و بعد از آن تمرینات پرفشاری داشتیم و با نفت مسجد سلیمان بازی کردیم. در ادامه تمرین کردیم و فردا هم با تیم نیروی زمینی آخرین بازی تدارکاتی خودمان را برگزار می‌کنیم. بازیکنان خیلی با انگیزه و خوب تمرینات را شروع کردند و خیلی پر انرژی بودند. فکر می‌کنم این تمرینات از لحاظ بدنی و تاکتیکی توانست به ما کمک کند که پیشرفت خوبی در این مسائل داشته باشیم. قبل از بازی با پیکان هم یک هفته فرصت داریم تا خودمان را بیش‌تر آماده کنیم که بازی خیلی مهمی است. ۶ بازی خیلی حساس را در پیش داریم و مهم‌ترین بازی ما هم در این بازی‌های باقی مانده، بازی اول با پیکان است که باید با قدرت بازی کنیم و سه امتیاز را کسب کنیم و هم‌چنان مدعی قهرمانی باشیم.

او در واکنش به این که تیمش در هفته بیست و چهارم، نسبت به فصل گذشته یک امتیاز هم بیش‌تر کسب کرده اما حذف از جام حذفی خیلی به این تیم فشار آورده است، گفت: پارسال هم در جام حذفی حذف شدیم. امسال در نیمه نخست بازی مقابل آلومینیوم اراک خیل خوب بازی کردیم و یکی از بهترین عملکردهای ما در فصل بود. البته گل خوردیم اما به حریف موقعیت زیادی ندادیم. حریف فقط روی دو، سه صحنه به دروازه ما نزدیک شد. روی اشتباهات خودمان این اتفاقات رخ داد. جام حذفی هم تک بازی است و اشتباهات این قبیلی می تواند جبران ناپذیر باشد و سخت شود. خودمان هم بعد از بازی خیلی اذیت و ناراحت شدیم. در هر صورت انتظار نداشتم که جلوی هواداران‌مان این اتفاق رخ دهد. بیش‌ترین کسانی که در این مساله غمگین و ناراحت شدند، کادرفنی و بازیکنان بودند و هواداران هم قطعا بعد از این اتفاق اذیت شدند.

سرمربی پرسپولیس یادآور شد: در لیگ برتر هم شرایط کسب امتیاز نسبتا بد نبود. تقریبا مثل پارسال بود. ولی هنوز شش بازی داریم و استقلال هم با شش امتیاز بیش‌تر بالاتر از ماست. هنوز خیلی امید داریم. هر روز به بازیکنان گوشزد می‌کنم که نباید نسبت به قهرمانی ناامید شویم. کار ما تازه شروع شده است و شش بازی حساس و سرنوشت ساز را در پیش داریم. باید با همدلی و اتحاد و تمرینات بیش‌تر و یکدلی برای گرفتن تمامی امتیاز ها به میدان برویم. خودم به این بازیکنان واقعا امیدوار هستم و از هواداران می‌خواهم همانطور که تا به حال این تیم را حمایت کردند، ما را حمایت کنند. تمام این قهرمانی‌ها بدون هیچ شک و تردیدی به خاطر این هواداران بوده و ما بیش‌تر وسیله بودیم. امیدوارم بازی‌های باقی مانده در این فصل را با یکدلی و حمایت بیش‌تر بتوانیم به خوبی و خوشی به پایان برسانیم. مهم این است که چشم به بازی استقلال هم داشته باشیم و امیدوار باشیم که امتیازهایی را از دست بدهند. با این حال همیشه گفتم که باید تمرکز ما روی کار خودمان باشد و خودمان بتوانیم بازی‌ها را ببریم و ان شاء الله که بتوانیم جواب زحمات هواداران را به خاطر این همه انرژی و حمایتی که دشتند، بدهیم و در نهایت شرمنده آن‌ها نشویم.

او درباره مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس گفت: در مورد مشکلات مالی صحبت‌های زیادی شده است. این مشکلات همیشه بوده است و هنوز هم وجود دارد. با توجه به شرایطی که وجود دارد، نمی‌خواهم درباره این مسائل صحبت کنم. اگر بخواهیم درصد پرداختی بازیکنان را رتبه بندی کنیم، تیم پرسپولیس با اختلاف در انتهای جدول قرار دارد. ما تا الان ۵۰ درصد دریافتی داشتیم البته من مقداری بیش‌تری پول گرفته‌ام که حدود ۶۵ درصد است که آن هم به خاطر شرایط قراردادم بود. تمرکز ما روی کار فنی خودمان است و امیدواریم این مسائل مالی روزی برطرف شود. با توجه به بحث خصوصی‌سازی، فکر می‌کنم در سال‌های آینده شاهد این مشکلات نباشیم. ما در حال حاضر حساسیتی نسبت به مسائل مالی نداریم و از نظر نتیجه هم نتوانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم و من از نتایج راضی نیستم اما امیدوارم در ۶ بازی پایانی لیگ برتر شرایط بهتری رقم بزنیم و این مسائل مالی هم حل خواهد شد.

گل‌محمدی درباره تمدید قرارداد با بازیکنان خاطرنشان کرد: یک سری اولویت‌هایی داشتیم و بحث ما در فصل پیش این بود که با بازیکنان تیم ملی تمدید شود که این اتفاق رخ نداد و مشکلات زیادی برای تیم به وجود آمد. من این فصل به باشگاه اعلام کردم که با بازیکنان ملی‌پوش تمدید شود. در حال حاضر تمدیدی نداشتیم اما صحبت‌هایی انجام شده است.


بیشتر بخوانید: ورود پیشکسوت جنجالی به تمرینات قرمز‌ها ممنوع شد!


سرمربی پرسپولیس درباره لیست خروج سرخ‌ها گفت: من مربی کم‌تجربه‌ای نیستم و ۶ هفته حساس را در پیش داریم و هیچ مربی عاقلی لیست ورودی و خروجی نمی‌دهد و من هم لیستی ندادم. من سوال دارم. الان ۱۶ تیم لیگ برتری وجود دارد، چرا فقط درباره نقل و انتقالات پرسپولیس صحبت می‌شود. این مسائل بودار است و فکر می‌کنم چیزی جز برهم زدن تمرکز تیم ما ندارند. در این مقطع حساس دلیلی ندارد برای فصل بعد لیست ورود و خروج بدهم.

منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: