تاریخ انتشار: ۲۱:۵۰ - ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۳ نظر

رئیسی: به زودی با مردم درباره اجرای طرح مردمی سازی نظام پرداخت یارانه‌ها سخن خواهم گفت

رئیس جمهور به تلاش‌های دولت و هماهنگی با سایر قوا برای سامان دادن به وضعیت اقتصادی کشور اشاره کرد و گفت: پس از هفت ماه کار کارشناسی متراکم و مشورت با نخبگان، تصمیماتی به نفع اقتصاد ملی گرفته شده است که به زودی در این باره با مردم صحبت خواهم کرد.

ابراهیم رئیسی

رویداد۲۴  حجت الاسلام سید ابراهیم رییسی عصر شنبه در حاشیه جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا، سه اصل مد نظر دولت در اجرای تصمیمات مهم اقتصادی را «اجماع بین مسئولان»، «اقناع افکار عمومی، نخبگان و مردم» و «حمایت از منافع مردم خصوصا اقشار محروم» اعلام کرد و گفت: هماهنگونه که وعده داده بودم، مردم را در جریان تصمیمات دولت قرار خواهیم داد و به همکارانم در دولت هم گفته ام مردم را در جریان تصمیمات دولت قرار دهند و خود من هم به زودی در این باره با مردم سخن خواهم گفت.

دکتر رئیسی با اشاره به جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا افزود: همین جلسه یکی از جلوه‌های هماهنگی و اجماع سازی برای تصمیمات بزرگ اقتصادی در کشور است.


بیشتر بخوانید: توصیه یک فعال سیاسی به رئیسی: جامعه دیگر تاب افزایش قیمت‌ها را ندارد


رئیس جمهور با تاکید بر اینکه طرح «مردمی سازی» یارانه‌های ارزی پرداختی به کالا‌های اساسی، باتوجه به الزام قانونی بودجه ۱۴۰۱ و شرایط ویژه جهانی، یک اقدام ضروری است، گفت: دولت در کنار مردم است و حمایت از منافع مردم و معیشت آن‌ها را خط قرمز خود می‌داند.

رئیسی به تلاش‌های شبانه‌روزی و برنامه‌ریزی گسترده دولت و هماهنگی با مجلس و قوه قضائیه برای سامان دادن به وضعیت اقتصادی کشور اشاره کرد و گفت: پس از هفت ماه کار کارشناسی متراکم و مشورت با نخبگان، تصمیماتی به نفع اقتصاد ملی گرفته شده است که به زودی در این باره با مردم صحبت خواهم کرد.

منبع: ایرنا
خبر های مرتبط
برچسب ها: ابراهیم رئیسی
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۸
0
0
اگر یک ریال از پول بیت‌المال مسلمین ایران خرج مهاجران افغان کنید اون دنیا باید جواب پس بدید ..چه شیعه چه سنی فرقی نداره

اگر یک ذره از پول پناهنده ها هم بیاید تو ایران قاطی بودجه ایران بشه باید جواب پس بدید حواستون باشه دو بیت المال جدا هست هر کدام برای خودش هزینه شود و حق ناس ها قاطی نشود

در ضمن دولت ایران بابت پول که از سازمان ملل میگیرد برای مردم ایران و مهاجران شفاف سازی کند چون خیلی از ایرانیان اعتقاد دارند آنقدر نیست که هزینه اینهمه افغان باشد پس فقط پول خودشان را خرج خودشان کنید بیشتر از آن حق مردم ایران است و باید جواب پس بدید
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۸
0
1
دقیقا مثل روحانی و احمدی نژاد لحن گفتارش طوریه که انگار اومد و ایران رو از خرابه تبدیل به بهشت برین نمود هیچ کس مشکل اقتصادی ندارد و کلا همه چیز به کام است ....
آریو برزن
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۸
0
1
لطفا سخن مگو!!!پسته بی مغز چو لب واکند رسوا شود!!!!
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: