تاریخ انتشار: ۲۰:۰۴ - ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۱ نظر

پژو ۲۰ میلیون تومان گران شد/ آخرین قیمت خودرو‌های پراید، سمند و تیبا

بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو از توقف افزایش قیمت خودرو‌های پراید در ۲۴ ساعت گذشته حکایت دارد.

قیمت خودروهای داخلیرویداد۲۴ بررسی روند قیمت‌ها در بازار خودرو از توقف نوسانات قیمتی خودروهای پراید در ۲۴ ساعت گذشته حکایت دارد و در این بین خودروهای پژو در این مدت روند صعودی را ادامه دادند به طوری که پژو ۲۰۰۸ مدل ۱۳۹۹ از یک میلیارد و ۲۳۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۳۹۸ این خودرو نیز در این مدت ۲۰ میلیون تومان گران شده است و این خودرو در حال حاضر یک میلیارد و ۱۹۰ میلیون تومان رسیده است.

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ نیز از ۲۹۷ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۹۸ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز در ۲۴ ساعت گذشته یک میلیون تومان گران شده است و این خودرو در حال حاضر ۳۱۰ میلیون تومان قیمت خورده است و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ مدل ۱۳۹۹ نیز از ۳۴۷ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۴۸ میلیون تومان رسیده است.

خودروهای سمند نیز در ۲۴ ساعت گذشته افزایش قیمت‌ها را تجربه کردند به طوری که سمند LX مدل ۱۴۰۱ از ۲۸۹ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۹۱ میلیون تومان رسیده است.

قیمت روز خودرو در جدول زیر آمده است:

پژو ۲۰ میلیون تومان گران شد/ آخرین قیمت خودرو‌های پراید، سمند و تیبا

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۲:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۹
0
1
ما از کشورهای حوزه خلیج فارس عاجزانه می‌خواهیم به همان مشترکان دینی قسم تان می‌دیم می‌خواهیم عاجزانه. وقف
خودرو و‌ وسایل منزل به ایران ارسال کنن برای ملت ایران. ملت ایران نیازمند شدید وقف خودرو هستند از وقف هم نمیشه مالیات گرفت
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: