تاریخ انتشار: ۲۰:۳۵ - ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۸ نظر

سردار سپهر: رییس بیمارستان می‌تواند به بی حجاب‌ها خدمات ندهد

سردار سپهر فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه در دولت‌های گذشته همت و غیرت لازم برای مقابله با بی عفتی و بی حجابی وجود نداشت، عنوان کرد: عقب ماندگی زیادی در این حوزه داریم لذا به غیرت، همت و مجاهدت مسئولانی نیاز داریم که آتش به اختیار به این حوزه ورود کنند.

حجاب اجباری در بیمارستان هارویداد۲۴ فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به تلاش دشمنان برای ترویج بی عفتی و انحرافات اخلاقی در جامعه، گفت: مسئولان باید آتش به اختیار عمل کنند.

سردار محمدحسین سپهر صبح پنج شنبه در جلسه قرارگاه عفاف و حجاب گیلان در سالن غدیر استانداری، اظهار کرد: عفاف و حجاب از واجبات مسلم دینی و مطالبه مراجع تقلید، رهبری و رؤسای قوا و نخبگان و متدینین ترویج عفاف و حجاب در جامعه است.

فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه عفاف و حجاب تنها یک آسیب فرهنگی نیست و در همه عرصه‌ها تهدید می‌شویم، افزود: یکی از اهرم‌های مقابله با اساس انقلاب اسلامی، حجاب است.

وی ادامه داد: در همایش سالانه ای که در یکی از دانشگاه‌های رژیم صهیونیست برگزار می‌شود، نسخه برخورد با مردم ایران بی عفتی، بی حیایی و توسعه انحرافات اخلاقی، مشروب خواری و ترویج استفاده از مواد مخدر عنوان شده و امروزه با این مسائل در کشور رو به رو هستیم.

سردار سپهر با بیان اینکه ۴۳ سال است که تمام گزینه‌های بالای میز و زیر میز را علیه ما به کار گرفته‌اند که درب رابر آن مقاومت کرده‌ایم اما تهاجم فرهنگی فروپاشی را در کشور رقم زده است، گفت: اگر تلاش نکنیم مغلوب اراده استکبار می شویم‌.

وی با اشاره به اینکه توسعه فرهنگ بی غیرتی و بی عفتی رأس تهاجم فرهنگی دشمن است، بیان کرد: با شبکه‌های پیچیده سازماندهی شده ترویج بی عفتی و بی حجابی و انحرافات اخلاقی در جامعه مواجه هستیم لذا منتظر دستور نباشید.

سردار سپهر با بیان اینکه در دولت‌های گذشته همت و غیرت لازم برای مقابله با بی عفتی و بی حجابی وجود نداشت، عنوان کرد: عقب ماندگی زیادی در این حوزه داریم لذا به غیرت، همت و مجاهدت مسئولانی نیاز داریم که آتش به اختیار به این حوزه ورود کنند.

وی تصریح کرد: رئیس بیمارستان مجاز است با مراجعه کنندگان بی حجاب برخورد کند و به او خدمات ندهد زیرا آن شخص در حال انجام یک کار غیرقانونی و جرم است.

سردار سپهر با بیان اینکه اگر این روند ادامه یابد از کشورهایی نظیر ترکیه نیز بدتر می‌شویم، گفت: حجاب تنها پوشش چادر سیاه نیست و لباس‌های محلی که نماد عفت و فرهنگ منطقه است نیز باید ترویج یابد.

وی با اشاره به اینکه اقدامات اساسی ما ایجابی و گفتمان سازی است، تصریح کرد: استفاده از ائمه جماعات، نخبگان و روحانیت و مردم برای ترویج عفاف و حجاب در جامعه ضروری است زیرا اگر مردم را در این حوزه مشارکت ندهیم شکست می‌خوریم.


بیشتر بخوانید: زنان به دور از انظار و دیدِ مردان دوچرخه‌سواری کنند


سردار سپهر با بیان اینکه معضلات مضاعف به واسطه حضور گردشگران در گیلان وجود دارد، بیان کرد: حضور ۷ میلیون مسافر در گیلان نیازمند حمایت‌های ویژه مرکز در حوزه مبارزه با آسیب‌های عفاف و حجاب است.

وی با اشاره به اینکه قوه قضائیه ملزم به برخورد با اصناف متخلف در حوزه پوشش و حجاب است، تصریح کرد: تولیدی‌ها باید به تکلیف خود در ترویج و رعایت عفاف و حجاب عمل کنند.

سردار سپهر با اشاره به شبکه‌های فساد که دختران جوان را اغفال می‌کنند، گفت: برخورد مقتدرانه با این افراد و شبکه‌ها ضروری است‌.

منبع: مهر
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۸
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۲
2
4
وای که اگر ایشان وزیر بهداشت شود دست نمکی را هم از پشت می بندد.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۲
1
4
رییس بیمارستان به همراه گوینده این مسیر بیاد ....
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۱:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۲
1
7
بنظر من این اوج بی غیرتی است که یک زن و دختر که مریض هم باشد و به بیمارستان مراجعه کند و به خاطر بی حجاب بودن مداوا نشود .این کمال بی غیرتی را نشان میدهد .از قول من به سردار سپهر بگویید : .....
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۲
1
3
خاک بر سرتان
آیا این بیمارستانها میتوانند به ریاکاران اختلاس گران مفت خوران و گرسنه گان بیت المال هم خدمات ندهد؟؟؟
چه جای غلطی به دنیا اومدیم
علیرضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۲
3
0
باسلام،خداوندمتعال بصورت واضح ومشخص حجاب وپوشش اسلامی رابرخانواده پیامیروزنان ایماندارالزام فرموده واطاعت ازامرپروردگارواجب است،لذابایدبابرخوردی برنامه ریزی شده وایجادفرهنگ شناخت دقیق دین اسلام ،زنانی که تابه حال اطلاع دقیقی ازاوامرالهی نداشته اندراتوجیه نمودوبعدازآن اگرباززنان ودخترانب باشندکه حجاب رارعایت ننمایندبایدطبق فرمان خداونددرحکم کافران لجوج باآنهابرخوردنمودوجامعه راازلوث این بی حیاهاوبی غیرتان که جامعه ای رابه گناه وفسادمیکشانندپاک نمود.این سرزمین،سرزمین خداپرستان،خدادوستان وخداشناسان پیروخداوندقرآن مجید،پیامبرواهل البیت(س)که شهیدبودن وشهیدشدن درراه حق است،میباشدوجایی برای مشرکان بی حیاکه دشمنی وسرپیچی ازفرمان خداوندسبحان ومعصومین(س)مینمایند،وجودندارد،تابوده خواست خدابوده وتاهست وخواهدبد،خواست ،خواست خداست وبرچیدن بساط ابلیس وابلیسیان.باتشکر
مطالبه گر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۲
4
1
سلام علیکم
درود خدا بر سردار سپهر
پیشنهاد این مقام و مسئول محترم باید بدون هیچ وقفه ای در تمام عرصه های اجتماعی کشور هر چه زودتر عملیاتی شودوووو
یک نفر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۳
1
3
حرف الکی نزن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۹
1
0
جناب بنده خودم مقید به حجاب هستم و معتقدم رعایت حجاب احترام به فرمان الهی است ولی یک سوالللللل بسیار مهم دارم در قرآن کریم فرامین بسیاااااار موکدتر از حجاب داریم مثل عدل و قسط مثل نیکو کاری و نماز و روزه مثل غیبت نکردن تهمت نزدن و پرهیز از گمان بد مثل جهاد در راه خدا و....
چرا شماها فقطططط رو حجاب گیر کردید
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: