تاریخ انتشار: ۰۹:۲۲ - ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۵ نظر

پایه حقوق معلمان با اجرای رتبه‌بندی چقدر می‌شود؟

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی گفت: امسال بعد از ۱۲ سال مسکوت بودن رتبه‌بندی معلمان با تخصیص مبلغ ۵۰ هزار میلیارد تومان در شهریور اجرا می‌شود.

پایه حقوق معلمان با اجرای رتبه‌بندی چقدر می‌شود؟

رویداد۲۴ امانقلیچ شادمهر در جمع معلمان شهرستان گنبدکاووس اظهار کرد: بیش از ۱۲ سال است که مسئله رتبه‌بندی معلمان مسکوت بوده و امسال توانستیم این موضوع را در مجلس شورای اسلامی دنبال کنیم.

وی تصریح کرد: رتبه‌بندی معلمان از شهریور امسال اجرا می‌شود و برای امسال مبلغ ۵۰ هزار میلیارد تومان برای این امر تخصیص یافته که این مبلغ در سال‌های آینده افزایش خواهد یافت.

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در این رتبه‌بندی در مرحله نخست به صورت احکام استقراری بوده و در سال‌های بعد ارتقاء این احکام صورت می‌گیرد و معلمان احکام پنجگانه خواهند گرفت.

وی ادامه داد: در این رتبه‌بندی پایه حقوق معلمان از ۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان شروع می‌شود و سقف آن با توجه به آخرین حکم رتبه‌بندی به ۲۷ میلیون تومان خواهد رسید.

شادمهر گفت: آموزش و پرورش در شرایط نامناسب قرار دارد و در حال حاضر در این حوزه ۲۰ نوع مدرسه و ۱۷ نوع احکام وجود دارد که سبب آشفتگی در آموزش و پرورش شده و جذب نیرو را دچار مشکل کرده است.

وی بیان کرد: سالانه ۵۰ هزار نفر و تا سه سال آینده ۱۵۰ هزار نفر از نیروی فرهنگیان کشور بازنشسته می‌شوند و حوزه آموزش و پرورش ۱۸۷ هزار نیرو کمبود دارد که می‌توان این کمبود را با جایگزین کردن نیرو‌های خرید خدمات و غیرانتفاعی جبران کرد.

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: خوشبختانه با پیگیری‌های انجام شده امسال ۵۰۰ نفر در گلستان جذب آموزش و پرورش خواهند شد.

منبع: فارس
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۵
محسن
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۴
0
0
چرا مرتب تاریخ اجرای رتبه بندی را عقب میندازین؟ دوست دارین با خودتون هم همین رفتار بشه و با روح و روانتون بازی کنند؟؟؟
چرا چرا چرا
Tyu5
|
United States of America
|
۱۱:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۴
0
0
خدا به کورتون بزنه دردهای دروغگوی سرگردنه جمع حقوق چهار معلم باهم اگه شده بیست تومن با رتبه بندی من اسم عمت رو عوض میکنم
معلم
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۴
0
0
لطفا دروغ تحویل جامعه ندهید حضرت علی ع فرمودند دروغ ریشه تمام فسادها و فتنه هاست.
اگر چهار مدیرکل و معاون ومدیر شهرستانی با رتبه بندی حقوقشان برود بالای ۲۰میلیون تومان دلیل نمیشه به معلم ها بچسبانید
بنده یه معلمم با ۲۷سال خدمت با مدرک دکترا حکم حقوقیم نه میلیون نهصد تومانه عمرا با این درصدی که اعلام شده بشه ۱۵ تومان طبق ملاکهای اعلام شده بنده رتبه ۴هم نمیشوم در حالی که ۴ساله حکمم رتبه ۵ زده
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۴
0
0
صدبار هی انداختن تعویق خاک بر سرتون ..ما فقط ازاینا انسان نماها فقط دروغ شنیدیم دروغ دروغ دروغ ..
مهدی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۵
0
0
چوپان دروغگو راستگو شد شما عوض نشدید! فرزندان عزیزتر از جان رو سوار ماشین کردید حالا عصاب و روان راننده سواری که معلم باشه بازی بکنی نتیجه اش چی میشه
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: