تاریخ انتشار: ۱۵:۱۵ - ۰۱ خرداد ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۲ نظر

باشگاه تراکتور: عالیشاه و آقایی مادام‌العمر محروم شوند!

معاون فرهنگی باشگاه تراکتور از کمیته انضباطی خواست تا ۲ بازیکن پرسپولیس را مادام‌العمر محروم کند.

باشگاه تراکتور

رویداد۲۴ محمد نصیری، معاون فرهنگی این باشگاه درباره اتفاقات دیدار با پرسپولیس در چارچوب هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: پس از اتفاقات بازی دو تیم تراکتور و پرسپولیس، به طور دقیق وضعیت سکوها را بررسی و رصد کردیم که با مدنظر قرار دادن تصاویر منتشر شده در فضای مجازی، مشخص شد که هواداران پرسپولیس در بین هواداران تراکتور حضور داشتند و عامل اصلی ایجاد تنش در سکوها بودند.

نصیری توضیح داد: بازیکنان پرسپولیس در داخل زمین و هواداران نفوذی‌شان در سکوها تنش ایجاد کردند و باید پاسخگوی رفتارشان باشند.

او خاطرنشان کرد: هواداران تنش‌زا به بازیکنان محبوب تراکتور همچون اخباری و کیانی سنگ و بطری آب پرتاب کردند که محال امر است این اتفاق از سوی تراکتوری‌ها رخ داده باشد.

معاون فرهنگی باشگاه تراکتور با اشاره به توهین‌های زننده امید عالیشاه و سعید آقایی به هواداران تراکتور، خاطرنشان کرد: میلیاردها تومان از بیت المال در فوتبال این کشور هزینه می‌شود، اما دو بازیکن با رفتارشان تمامی هزینه‌ها را به باد فنا داده و فرهنگ یک کشور را زیر سوال می‌برند. انتظار داریم کمیته انضباطی، کمیته اخلاق و مراجع بالا نه به خاطر جو استادیوم‌ها، بلکه به خاطر حفظ فرهنگ کشورمان، چنین افرادی که به اجتماع آسیب می‌زنند را مادام العمر محروم کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به‌زودی بخش مسئولیت‌های اجتماعی باشگاه راه‌اندازی می‌شود تا علاوه بر انعکاس فرهنگ والای هواداران‌مان به مسئولان استان و کشور، زمینه‌ای ایجاد شود تا از اتفاقاتی هم‌چون حضور هواداران رقیب در بین هواداران ما و بسیاری از موارد دیگر و ایجاد تنش توسط آنان در فضای حقیقی و مجازی جلوگیری شود.

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۶:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۱
0
2
هوادار پرسپولیس نیستم . وبازیهای فوتبال لیگ ایران را تماشا نمیکنم.اما رفتارهای خیل عظیمی از هواداران تیم تراکتور ترک تبریز باعث شرمساری هست.و بابت هم وطن بودن با اینگونه افراد احساس بدی دارم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
0
1
کمیته انضباطی همیشه به دلایلی همیشه تخلفات تراکتور را نادیده می گیرد
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: