تاریخ انتشار: ۲۲:۱۳ - ۰۱ خرداد ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۳ نظر
دبیر ستاد امر به معروف خبر داد؛

اصلاح وضعیت پوشش و حجاب کارمندان آغاز شد / ابلاغ شاخص‌های حجاب؛ دو قرارگاه هم راه اندازی می‌شود.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر اصلاح وضعیت پوشش و حجاب را از کارمندان دستگاه‌های دولتی و حاکمیتی آغاز کرده است.

حجاب اجباریرویداد۲۴ سید محمد صالح هاشمی گلپایگانی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر طرح جامعی برای کنترل بدحجابی در ۱۱ عرصه و با رویکرد اجرایی و فرهنگی تدوین کرده است که عرصه اول آن با ابلاغ شاخص‌های حجاب به ۱۲۰ دستگاه دولتی و حاکمیتی وارد فاز اجرایی و عملیاتی شده است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در این همایش از دبیران ستادهای استانی خواست با راه اندازی دو قرارگاه ۲۱ تیر و قرارگاه مردمی جهاد تبیین مقدمات لازم جهت اجرای طرح این ستاد در موضوع عفاف و حجاب را در کشور آماده کنند.

هاشمی گلپایگانی اشاره کرد: قرارگاه ۲۱ تیر با هدف اصلاح وضعیت پوشش کارمندان دستگاه‌های دولتی و حاکمیتی تا روز عفاف و حجاب (۲۱ تیر) تشکیل شده است و لازم است دبیران ستادهای استانی با همکاری مدیران دستگاه‌ها و پیگیری و نظارت محسوس و نامحسوس تا تاریخ تعیین شده این عرصه را به عنوان مرحه اول طرح حجاب ستاد به نتیجه برسانند.


بیشتر بخوانید: روحانیون شاکی از حجاب بازیگران زن چه کسانی هستند؟/ پشت پرده چه خبر است؟


هاشمی گلپایگانی همچنین گفت: قرارگاه دوم این ستاد با عنوان قرارگاه مردمی جهاد تبیین با ۳ هدف تشکیل شده است و این اهداف عبارتند از اطلاع‌رسانی و تبیین طرح جامع حجاب ستاد امر به معروف برای همه دغدغه مندان عفاف و حجاب در جامعه، جهت دهی وجریان‌سازی مطالبه‌گری عفاف و حجاب در میان قشر مذهبی جامعه و ایجاد بستر مشارکت مردمی در اجرای طرح جامع حجاب ستاد.

درپایان این همایش از استان‌های برگزیده ستاد امر به معروف و نهی از منکر در آذربایجان شرقی، فارس، سمنان، کردستان و خراسان رضوی تقدیر به عمل آمد.

منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۳:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۱
0
1
فقط برای گرفتن بودجه و غارت ملت ایران است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
0
0
اگر اینها صلاحیت اجرایی دارند به یکباره اسمش را بگذارند پلیس امر به معروف و نهی از منکر ( البته فقط فعال در حوزه زنان ). مثل پلیس اندیشه در ۱۹۸۴
نادر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
0
1
قشنگ با طالبان مسابقه گذاشتید. پول بی‌زبون کشور دست چه افراد تنفر انگیز و ریاکاری افتاده و در چه راه های مزخرفی هزینه میشه. نفرین بر شما خشک مغزان واپسگرای ریاکار ستمگر. خدایا ما رو از دست این اجنبی‌ها نجات بده.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: