تاریخ انتشار: ۱۲:۰۷ - ۱۳ خرداد ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۱ نظر

اسرائیل به دنبال حمله نظامی به تهران/ جنگ را به داخل مرز‌های ایران می‌رسانیم!

«یائیر لاپید» وزیر خارجه رژیم صهیونیست گفته که جنگ را به داخل مرزهای ایران خواهد کشید و همزمان هم از نزدیک بودن زمان عادی سازی روابط تل آویو – ریاض خبر داد.

جنگ ایران و اسرائیل

رویداد۲۴ به گزارش رسانه‌های صهیونیستی، لاپید در گفت وگو با روزنامه صهیونیستی جروزالم پست چنین ادعاهایی را طرح کرده است که «همیشه ایران می‌گوید که جنگ را به در خانه‌هایتان خواهیم آورد، اما این اتفاق نخواهد افتاد.»

سال‌های پیش شاهزاده‌های جوان و بی‌تجربه سعودی از جمله «عبدالله بن سلطان بن ناصر آل سعود» و «بندر بن سلطان» هم چنین لفاظی‌هایی را علیه ایران بکار برده بودند.

عبدالله بن سلطان بن ناصر آل سعود چنین ادعایی مطرح کرده بود که کشورش می‌تواند در هشت ساعت ایران را نابود کند.

البته در مقابل، طلال‌بن عبدالعزیز هم سال‌ها پیش گفته بود که ایران را تهدید نمی‌کنیم چون در ۲۴ ساعت می‌تواند عربستان را نابود کند.

لاپید در گفت و گو با روزنامه صهیونیستی در ادامه حرف‌های خود این را هم گفته که «اگر تهران بخواهد از جنگ دوری کند، ما نیز مانع از وقوع آن خواهیم شد.»

او در بخش دیگری از اظهاراتش به موضوع عادی سازی روابط با عربستان پرداخت و گفت این مساله به نظر می‌رسد مثبت است و اگر کارها در این مسیر پیش رود، این کار با گام‌های حساب شده انجام خواهد شد.

وزیر خارجه رژیم صهیونیستی ادامه داد: مساله عادی سازی روابط با عربستان اندک زمانی به طول خواهد انجامید.

او گفت عادی سازی روابط با عربستان نیازمند گام‌های حساب شده است.

تهدیدهای رژیم صهیونیستی از جمله از زبان نتانیاهو نخست وزیر پیشین این رژیم نیز بارها علیه ایران تکرار شده است.

منبع: انتخاب
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۳
0
2
دارن براحتی ایران رو اسیر جنگ روانی میکنند حاکمان ما بجای آروم کردن اوضاع سیاسی خود با همسایگانشون به شاخ و شونه کشیدن ها و واکنشهای احساسی ایدئولوژیک و پر خرج ادامه میدن تا حالا هیچ جای دنیا یه خودروی حلبی حتی ناایمن تر از یه ارابه بارکشی چهارپایان به قیمت ۲۰۰ میلیون نفروختن ولی اینجا ایران است و شعارهای مرگ بر فلانی ها و بهمانی ها باید از بین برود روزگار اقتصادی و فرهنگی ملت رو سیاه کرده
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: