تاریخ انتشار: ۱۵:۲۵ - ۲۹ خرداد ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۱ نظر

افشای پشت پرده جدایی کی‌روش از تیم ملی بعد از ۳ سال

محمود اسلامیان عضو پیشین هیات رئیسه فدراسیون فوتبال از پشت پرده اختلاف مسعود سلطانی فر و کارلوس کی روش گفت.

سرمربی تیم ملی

رویداد۲۴ محمود اسلامیان عضو پیشین هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در مصاحبه ای درباره حواشی پیش آمده بین کارلوس کی روش و مسعود سلطانی فر وزیر ورزش گفت:«ما در مسکو که بودیم یک پاداشی را فدراسیون فوتبال باید بعد از برد مقابل مراکش به بازیکنان تیم ملی پاداش می داد.

آن زمان مهدی تاج بیمار بود و با کلی سختی توانستیم پول پاداش را جور کنیم. آن زمان مسعود سلطانی فر هم در روسیه بود و گفت این پول را من باید بین بازیکنان توزیع کنم. همین موضوع باعث شد تا کی روش مقابل وزیر بایستد و معتقد بود این پول را وزیر نیاورده و پول فدراسیون است و باید خود فدراسیون به بازیکنان بدهد. وزیر آن روز وارد اردوی تیم ملی شد و کی روش هم حاضر نشد در محل حضور سلطانی فر حاضر شود.»

اسلامیان افزود: «ما با کلی خواهش و تمنا بعد از نیم ساعت آقای کی روش را با وزیر ورزش روبرو کردیم. آقای کی روش زیر بار زور نمی رفت و حرفش هم به نظر من درست بود و این پول برای فدراسیون بود و ربطی به وزیر ورزش نداشت. کی روش یک عزت نفسی داشت که مقامات از این عزت نفس او خوششان نمی آمد و همین باعث برکناری اش شد.»

خبر های مرتبط
برچسب ها: کارلوس کی روش
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Germany
|
۱۶:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۹
0
0
اینها از بس چابلوسی و دستمال کشی برای شغل و پول مقام کرده اند از انسانهای آزاده خوششان نمیاید حتما باید مثل خودشان چابلوس بود تا پله های ترقی را طی کرد.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: