تاریخ انتشار: ۲۲:۳۳ - ۰۷ تير ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۱ نظر

ریزش گسترده قیمت‌ها در بازار خودرو

روند قیمت‌ها امروز در بازار خودرو نزولی شده است و خودروهای پراید، پژو، سمند، تیبا، رانا، کوییک و دنا کاهش قیمت‌ها را تجربه کردند.

ریزش گسترده قیمت‌ها در بازار خودرو

رویداد۲۴ بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از ریزش گسترده قیمت‌ها در این بازار است؛ در بین خودروهای پراید موجود در بازار مدل ۱۵۱ سال ۱۴۰۰ از ۱۷۷ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۱۷۵ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز در این مدت ۲ میلیون تومان ارزان شده است و ۱۸۳ میلیون تومان قیمت خورده است.

این کاهش قیمت‌ها در بین خودروهای پژو نیز مشهود است به طوری که پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ از ۲۹۴ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۹۳ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز از ۳۰۴ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۰۱ میلیون تومان رسیده است.

خودروهای پژو پارس نیز امروز ارزان شدند به طوری که پژو پارس LX مدل ۱۴۰۰ از ۳۶۷ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۶۳ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز از ۳۷۸ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۷۵ میلیون تومان رسیده است.

خودروهای سمند نیز در این مدت کاهش قیمت‌ها را تجربه کردند؛ سمند LX ساده مدل ۱۴۰۰ از ۲۸۹ میلیون تومان در روز گذشته امروز به قیمت ۲۸۷ میلیون تومان رسیده است و سمند LX EF۷ مدل ۱۳۹۹ نیز از ۳۱۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به قیمت ۳۱۳ میلیون تومان رسیده است.

خودروهای کوییک نیز در این مدت ریزش گسترده قیمت‌ها را تجربه کرده است به طوری که کوییک دنده‌ای مدل ۱۴۰۰ از ۲۰۶ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۰۴ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز از ۲۱۹ میلیون تومان در روز گذشته امروز به قیمت ۲۱۶ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۳۹۹ این خودرو نیز امروز ۱۹۷ میلیون تومان قیمت خورده است.

خبر های مرتبط
برچسب ها: قیمت خودرو
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۵:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۸
0
0
خودتونو مسخره کردین!! ریزش گسترده قیمتها!!!
۲ میلیون تومان ارزان شدن یعنی ریزش قیمت!!!
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: