تاریخ انتشار: ۱۰:۱۳ - ۱۰ تير ۱۴۰۱

دومین صید بزرگ آبی‌ها از اروپا

گفته می‌شود هافبک سابق استقلال خودش علاقه‌مند است تا دوباره پیراهن آبی به تن کند.

دومین صید بزرگ آبی‌ها از اروپا
رویداد۲۴ استقلال در فصل گذشته لیگ برتر ۳ هافبک دفاعی در تیمش داشت. مهدی پور، زبیر نیک نفس، سعید مهری که البته مهری تقریبا در تمامی‌بازی‌ها یا نیمکت نشین بود و یا در لیست آبی‌ها قرار نمی‌گرفت. به این ترتیب گفته می‌شود مهری به زودی از جمع آبی‌ها خداحافظی خواهد کرد تا فقط ۲ هافبک میانی در لیست استقلال باقی بماند.

با پایان رقابت‌های لیگ بیست و یکم و قهرمانی استقلال نام ۳ هافبک ملی پوش گفته می‌شد در لیست خرید استقلال قرار دارد. سعید عزت اللهی، امید ابراهیمی و البته علی کریمی.

در خصوص امید ابراهیمی این بازیکن رسما اعلام کرد از شرایطش در قطر راضی است و حتی اگر پیشنهادی هم از سوی استقلال به این بازیکن داده شود او قبول نخواهد کرد.

سعید عزت اللهی هم که هر از گاهی گزینه استقلال و پرسپولیس و سایر تیم‌های لیگ برتری می‌شود فعلا قصدی برای بازگشت به فوتبال ایران ندارد تا تنها علی کریمی در لیست آبی‌ها باقی بماند.


بیشتر بخوانید: علت حذف وریا غفوری کاپیتان تیم استقلال چیست؟/ فوتبال با طعم سیاست


کریمی فصل قبل در لیگ ترکیه حضور داشت، اما به دلیل مصدومیت نتوانست در کایسری اسپور توانایی‌های خود را ثابت کند و به همین دلیل در فصل جدید و با توجه به نیاز استقلال به یک هافبک دفاعی قصد بازگشت به ایران را دارد.

گفته می‌شود این بازیکن که خودش علاقه‌مند است تا دوباره پیراهن آبی به تن کند به مدیران استقلال گفته با توجه به مذاکراتی که پیش از این برای جدایی از کایسری اسپور دشته به دنبال گرفتن رضایتنامه از این تیم است تا فصل آینده استقلالی شود.

به این ترتیب اگر اتفاق غیرمنتظره‌ای رخ ندهد در روز‌های آینده باید شاهد جدایی رسمی‌این بازیکن از کایسری اسپور و امضای قراردادش با استقلال باشیم. استقلال پیش از این موفق شده با کاوه رضایی هم که فصل قبل در بلژیک حضور داشت توافق کند.

خبر های مرتبط
برچسب ها: استقلال تهران
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: