تاریخ انتشار: ۱۳:۲۵ - ۰۹ مرداد ۱۴۰۱

پشت پرده بازی دوستانه پرسپولیس با تیم محمود فکری/ ملوانی‌ها کوتاه نیامدند

قرار بود پرسپولیسی‌ها ۱۴ مرداد در ورزشگاه آزادی و برای بازی خداحافظی سیدجلال به مصاف ملوان بروند.

پشت پرده بازی دوستانه پرسپولیس با تیم محمود فکری/ ملوانی‌ها کوتاه نیامدند
رویداد۲۴ آخرین دیدار تدارکاتی پرسپولیس قرار است روز شنبه آینده برابر پرسپولیس برگزار شود که محمود فکری را بالای سر خود می‌بیند. این در حالی است که پیش از این آخرین بازی تدارکاتی پرسپولیس قرار بود مقابل ملوان انزلی به عنوان بازی خداحافظی سیدجلال حسینی برگزار شود اما...

باشگاه پرسپولیس در اقدامی غیرحرفه‌ای و با انتشار یک بیانیه غیر محترمانه اعلام کرده بود پرسپولیس باید مقابل تیم بزرگی بازی می‌کرد، اما به دلیل نبود وقت آن‌ها به مصاف ملوان می‌روند که این موضوع به مذاق انزلی‌چی‌ها خوش نیامد و با وجود علاقه‌ای که آن‌ها به برگزاری این بازی داشتند، اما برای حفظ اعتبار خود این بازی را لغو کردند.

بعد از این اتفاق باشگاه پرسپولیس به صورت رسمی از ملوانی‌ها عذر خواهی کرد. سپس چند بار دوستان مشترک وساطت کردند که این قائله ختم به خیر شده و بازی دوستانه ملوان و پرسپولیس برگزار شود، اما انزلی‌چی‌ها زیر بار نرفته و یک جواب روشن دادند: «لطفا بروید برای بازی خداحافظی سید جلال حسینی یک تیم بزرگ خارجی بیاورید!»


بیشتر بخوانید: گزینه داخلی سرخ‌ها در خط حمله/ مهاجم لژیونر در لیست خرید پرسپولیس


بنابراین پرسپولیس نتوانست به مصاف تیمی برود که سیدجلال فوتبالش را در آن آغاز کرده و حتی قرار بود که کاپیتان پرسپولیس در این بازی به یادماندنی در هر نیمه پیراهن یک تیم را بپوشد، اما با اتفاقات رخ داده این بازی برگزار نخواهد شد.

بدین ترتیب سیدجلال حسینی در مصاف با تیم سایپا به صورت رسمی از دنیای بازی خداحافظی می‌کند که به همراه آن توانسته بود در لیگ ششم اولین قهرمانی خودش در لیگ برتر را جشن بگیرد.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: