تاریخ انتشار: ۲۱:۵۰ - ۱۳ مرداد ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۴ نظر

دعوا و کتک‌کاری در شورای شهر/ اعضا با پرتاب تلفن و سیلی از خجالت همدیگر درآمدند

انتخابات هیات رئیسه شورای اسلامی شهر ایذه در حالی انجام شد که با جنجال و درگیری عضو مخالف هیات رئیسه با اعضای جدید به پایان رسید.

شورای اسلامی شهر ایذه

رویداد۲۴ فارس نوشت: انتخابات هیات رئیسه شورای اسلامی شهر ایذه در حالی انجام شد که با جنجال و درگیری عضو مخالف هیات رئیسه با اعضای جدید به پایان رسید.

انتخابات هیات رئیسه سال دوم شورای اسلامی شهر ایذه در حالی صورت گرفت که جلسه در همان ابتدا تحت تاثیر آمدن و نیامدن برخی از اعضا قرار داشت و سرانجام با کامل شدن این تعداد جلسه به حالت رسمی وارد شد.

پیش از آغاز جلسه، طی عکس گرفتن یکی از اعضای شورا از صورت‌جلسه مربوطه برای این جلسه، حاشیه نخست آغاز شد و یکی دیگر از اعضا اقدام به برداشتن و پرت کردن این گوشی به دیوار شد.

در پی این اقدام، عضو دیگر شورا با انتقاد از این حرکت وارد کارزار شد که عضو شورا که گوشی را به دیوار کوبیده بود با وی وارد مشاجره لفظی شد که مساله با ورود حاضرین به پایان رسید.

در حین رای‌گیری نیز جلسه تحت تاثیر برخی از حرف‌ها قرار داشت و اعضای هیات رئیسه با رای مشخص شدند و طی آن برزو شیخ‌زاده با ۷ رای به‌عنوان رئیس شورا، علیرضا خسروی با ۵ رای به‌عنوان نائب رئیس، داود اسماعیل‌وندی با ۵ رای به عنوان منشی اول و فاطمه مرادی با ۵ رای به‌عنوان منشی دوم انتخاب شدند.

رای‌گیری نیز به حواشی پایان نداد و در هنگام خروج اعضا از سالن جلسه عضو شورای شهر که در ابتدای جلسه با پرتاب گوشی به دیوار خبرساز شده بود با کوبیدن به صورت عضو دیگر شورا بازهم خبرساز شد که در این جدال، دست یکی از این اعضا که در حال جدا کردن و پایان درگیری بود مورد ضربه قرار گرفت و دچار آسیب دیدگی شد و در نهایت با پا درمیانی دیگر اعضا حواشی فروکش کرد و جلسه به پایان رسید.

خبر های مرتبط
برچسب ها: شورای شهر
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
0
5
شوراهای شهر وروستا , نهادهایی بیهوده وبی ثمر و البته پرهزینه که تعطیلی و نبودن شان بهتر ومفید تر از بودن شان است
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۴
0
0
شما خیلی شارلاتان و کلاش هستید ، بهتر است حداقل اسم شهر را هم در تیتر خیرتان می آوردید!
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۱:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۴
0
0
دعوای شدید برای رضای خدا و یک لقمه نان حلال!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۴
0
0
دعوا نمک شورا است.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: