تاریخ انتشار: ۱۹:۴۷ - ۱۵ مرداد ۱۴۰۱

جزئیات محدودیت‌های ترافیکی در تاسوعا و عاشورا

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ ضمن بیان توصیه‌هایی به عزاداران حسینی، ممنوعیت و محدودیت‌های جدید ترافیکی را در تاسوعا و عاشورای حسینی بیان کرد.

محدودیت ترافیکی

رویداد۲۴ همشهری آنلاین نوشت: سرهنگ محمد رازقی معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ با تسلیت برای فرا رسیدن ایام شهادت امام حسین (ع) و یاران ایشان گفت: با توجه به اینکه در این شب‌ها در اکثر معابر شاهد حضور دسته‌جات عزاداری و برگزاری مراسم‌های عزاداری هستیم، لازم است شهروندان نکاتی را در این خصوص مورد توجه قرار دهند. یکی از این موارد توقف پیرامون محل‌های برگزاری عزاداری است، بسیاری از عزاداران با خودرو‌های شخصی در این اماکن حاضر می‌شوند و از این رو لازم است که از توقف در محل‌های غیرمجاز، پارک دوبل و ... پرهیز کرده و حتما در مکان‌های مجاز توقف کنند.

وی ادامه داد: همچنین در مقابل ایستگاه‌های صلواتی نیز باید توجه شود که از پارک و توقف دوبل و هرگونه سد معابر پرهیز شود.


بیشتر بخوانید: اعمال و دعا‌های شب تاسوعا


معاون عملیات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ادامه داد: عابران پیاده هم توجه داشته باشند که با توجه به پوشش تیره‌ای که بر تن دارند، در زمان تاریکی هوا از محل‌های مجاز و دارای روشنایی کافی تردد کنند. رانندگان نیز دقت و توجه بیشتری به مسیر مقابل خود داشته باشند.

رازقی از شهروندان خواست که با توجه به تمهیدات پلیس راهنمایی و رانندگی همکاری لازم را با ماموران پلیس راهور داشته باشند. همچنین رانندگانی که در محور‌های بزرگراهی تردد می‌کنند با توجه به خلوتی معابر از رانندگی با سرعت غیر مجاز و انجام حرکات مخاطره آمیز با خودرو پرهیز کنند.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: