تاریخ انتشار: ۱۰:۲۳ - ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
کرمانشاهی:

ساپینتو باید اخراج می‌شد/ حداقل محرومیت سرمربی استقلال مشخص است

رضا کرمانشاهی معتقد است سیدرضا مهدوی قضاوت خوبی در بازی استقلال و ملوان داشت.

ساپینتو باید اخراج می‌شد/ حداقل محرومیت سرمربی استقلال مشخص است

رویداد۲۴ روز گذشته تیم های استقلال و ملوان به مصاف هم رفتند که در نهایت آبی پوشان تهرانی موفق شدند با نتیجه ۳ بر ۱ حریف خود را شکست دهند. رضا کرمانشاهی درباره قضاوت تیم داوری این مسابقه گفت: قضاوت مهدوی و تیم داوری خوب بود و آن ها روی بازی مسلط بودند. دوندگی تیم داوری عالی و همه نزدیک به صحنه بودند. تمام گل ها سالم بود و مشکلی داوری نداشت. پنالتی هم روی مهدی قایدی به درستی اعلام شد. مدافع حریف بی احتیاطی کرد و مانع حرکت مهاجم آبی پوش شد. کمک داورها عملکرد خوبی داشتند.

کرمانشاهی در ادامه گفت: متاسفانه یک صحنه از سرمربی استقلال دیدیم که ایشان مستحق دریافت کارت قرمز بودند. داور چهارم باید این صحنه را می دید و به داور بازی گزارش می کرد. حالا که کمیته انضباطی هم فیلم این صحنه را بازبینی کرده، می تواند سرمربی استقلال را حداقل یک جلسه محروم کند چون رفتار مناسبی نداشت. در کل داوری مسابقه خوبی بود و تیم داوری نمره خوبی می گیرند.

رضا کرمانشاهی با انتقاد از کمیته انضباطی گفت: پس از پایان هفته نخست، هر سرمربی و بازیکنی به خودش اجازه داد به تیم داوری حمله کند. یکی گفت من این داور را نمی خواهم، دیگری گفت این داور خیلی ضعیف بوده است. حتی سه، چهار بازیکن هم درباره داوری حرف زدند. متاسفانه کمیته انضباطی مثل همه سال ها به روز نیستند، بازی ها و سایت ها را نگاه نمی کنند و منتظر گزارش داور می مانند. داور که نمی تواند گزارش کند بگوید سرمربی فلان تیم علیه من مصاحبه کرده است. این چه بهانه ای است؟ افراد کمیته انضباطی باید تیزبین باشند و بازی ها، سایت ها و تلویزیون را پیگیری کنند. متاسفانه نه تنها این کار را نمی کنند بلکه چند نفر هم آنجا حضور دارند و با تیم ها همکاری می کنند تا مبادا کسی محروم شود!

منبع: طرفداری

خبر های مرتبط
برچسب ها: استقلال تهران
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: